D3F4LT Napisano 16 Stycznia 2024 Napisano 16 Stycznia 2024 (edytowane) Nick: @D3F4LT Nick osoby nakładającej kare: @MissAnia Powód nałożenia kary: Toksyczność Krótki opis sytuacji: napisałem botozyeb na czacie /g Dowody: Coś od siebie: Takie słowo nawet nie istnieje w języku polskim, ale okej, przepraszam, więcej się to nie powtórzy. Edytowane 16 Stycznia 2024 przez D3F4LT 3 3
Queen Napisano 16 Stycznia 2024 Napisano 16 Stycznia 2024 (edytowane) Po rozmowie z MissAnia doszłyśmy do wniosku, że zdejmiemy Ci karę za toksyczność, aczkolwiek pamiętaj na przyszłość, że omijanie wulgaryzmów jest tak samo karane. Tłumaczenie się, że takie słowo nie istnieje w języku polskim nie jest odpowiednim wytłumaczeniem. Mamy nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.Ps.§1.4 Funkcjonariusz ma obowiązek godnego reprezentowania frakcji podczas służby jak i poza nią.Kara zdjęta Zamykam. Edytowane 16 Stycznia 2024 przez Queen 2
Rekomendowane odpowiedzi