Skocz do zawartości

D3F4LT ukarany przez MissAnia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: @D3F4LT

Nick osoby nakładającej kare: @MissAnia

Powód nałożenia kary: Toksyczność

Krótki opis sytuacji: napisałem botozyeb na czacie /g

Dowody: image.thumb.png.d0f6ac6fb6fda5416d2201f04ec421d4.png

Coś od siebie: Takie słowo nawet nie istnieje w języku polskim, ale okej, przepraszam, więcej się to nie powtórzy.

Edytowane przez D3F4LT
  • Like 3
  • Jestem za 3
Napisano (edytowane)

Po rozmowie z MissAnia doszłyśmy do wniosku, że zdejmiemy Ci karę za toksyczność, aczkolwiek pamiętaj na przyszłość, że omijanie wulgaryzmów jest tak samo karane. Tłumaczenie się, że takie słowo nie istnieje w języku polskim nie jest odpowiednim wytłumaczeniem. Mamy nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.

Ps.
§1.4 Funkcjonariusz ma obowiązek godnego reprezentowania frakcji podczas służby jak i poza nią.


Kara zdjęta Zamykam.



 

Edytowane przez Queen
  • Like 2
  • Queen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...