Skocz do zawartości

skarga na brazil_oliwka


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam z racji że skarga dotyczy mojej osoby to napisze jak wyglądała sytuacja z @Morkusgadalem na dc akurat dałem alt Taba i nie widziałem gdzie jadę nie chciałem wjechać w stację tylko zatankować 

Napisano

podobno na alt tabie siedziałeś ale na klipie ewidentnie widać ze skręcasz

Napisano
10 minut temu, IcySquire napisał:

podobno na alt tabie siedziałeś ale na klipie ewidentnie widać ze skręcasz

Tak działa ale jak masz taką samą częstotliwość odświeżania a ja mam w gta 60hz a na pulpicie normalnie 144 więc mam lekkiego laga ekranu jak wrócę do gry to sterować mogę ale nie widzę

  • Junior Administrator
Napisano

@brazil_oliwka zostanie ukarany za taranowanie oraz utrudnianie gry. Następnym razem uważaj na jazdę. 

@Morkus zostanie ukarany za jazdę pod prąd

Skargę zamykam, przenoszę do archiwum. 

  • Jestem przeciw 1
  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...