IcySquire Napisano 13 Stycznia 2024 Napisano 13 Stycznia 2024 Data i godzina zdarzenia: 13.01.2024 Nick oskarżającego: @IcySquire Nick oskarżonego: @brazil_oliwka Powód napisania skargi: celowe wjechanie w stacje paliw podczas kiedy ja tankowałem na słuzbie Dowody w postaci logów lub screenshotów: Grand Theft Auto V 2024.01.13 - 23.29.33.15.DVR_Trim.mp4
brazil_oliwka Napisano 13 Stycznia 2024 Napisano 13 Stycznia 2024 Witam z racji że skarga dotyczy mojej osoby to napisze jak wyglądała sytuacja z @Morkusgadalem na dc akurat dałem alt Taba i nie widziałem gdzie jadę nie chciałem wjechać w stację tylko zatankować
IcySquire Napisano 13 Stycznia 2024 Autor Napisano 13 Stycznia 2024 Grand Theft Auto V 2024.01.13 - 23.39.58.17.DVR_Trim (2).mp4 oraz celowe taranowanie 1
IcySquire Napisano 13 Stycznia 2024 Autor Napisano 13 Stycznia 2024 podobno na alt tabie siedziałeś ale na klipie ewidentnie widać ze skręcasz
brazil_oliwka Napisano 13 Stycznia 2024 Napisano 13 Stycznia 2024 10 minut temu, IcySquire napisał: podobno na alt tabie siedziałeś ale na klipie ewidentnie widać ze skręcasz Tak działa ale jak masz taką samą częstotliwość odświeżania a ja mam w gta 60hz a na pulpicie normalnie 144 więc mam lekkiego laga ekranu jak wrócę do gry to sterować mogę ale nie widzę
brazil_oliwka Napisano 13 Stycznia 2024 Napisano 13 Stycznia 2024 13 minut temu, IcySquire napisał: Grand Theft Auto V 2024.01.13 - 23.39.58.17.DVR_Trim (2).mp4Niedostępne oraz celowe taranowanie To akurat fakt taranowanie było celowe nie mam nic do ukrycia
IcySquire Napisano 13 Stycznia 2024 Autor Napisano 13 Stycznia 2024 Grand Theft Auto V 2024.01.13 - 23.59.35.18.DVR_Trim.mp4 kolejna próba taranowania
brazil_oliwka Napisano 13 Stycznia 2024 Napisano 13 Stycznia 2024 (edytowane) 2 minuty temu, IcySquire napisał: Grand Theft Auto V 2024.01.13 - 23.59.35.18.DVR_Trim.mp4Niedostępne kolejna próba taranowania nie ja byłem kierowcą ja bym cie trafił Edytowane 13 Stycznia 2024 przez brazil_oliwka 1
Junior Administrator Stasiowee Napisano 15 Stycznia 2024 Junior Administrator Napisano 15 Stycznia 2024 @brazil_oliwka zostanie ukarany za taranowanie oraz utrudnianie gry. Następnym razem uważaj na jazdę. @Morkus zostanie ukarany za jazdę pod prąd. Skargę zamykam, przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi