s4_b5 Napisano 19 Maja 2019 Napisano 19 Maja 2019 Nick: s4_b5 Nick osoby nakładającej kare: DragonuS Powód nałożenia kary: jazda pod prąd, skracanie torami, nieostrożna jazda mimo ostrzeżeń Krótki opis sytuacji: No jechałem pod prąd, oraz skróciłem sobie trase torami podczas pracy na kurierze Dowody: brak Coś od siebie: przepraszam za sytuacje, obiecuje że się ona nie powtórzy
DragonuS Napisano 19 Maja 2019 Napisano 19 Maja 2019 Mam nadzieję, że sytuacja się już więcej nie powtórzy i będziesz ostrożniej jeździł na pracy kuriera, kara była na 4 godziny więc zapewne aktualnie już minęła, możesz podejść do egzaminu na Kat C. Temat Zamykam i przenoszę do działu Archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi