Sagorn Napisano 5 Stycznia 2024 Napisano 5 Stycznia 2024 Witam! Mam podobny problem co w poście z poniedziałku jednej osoby z tym, że mnie ani na chwilę nie chce zalogować (żadnych byków nie robię, próbowałem po kilka razy) a chcę se wbić zobaczyć jak to jest po 2 latach przerwy, pomoże ktoś? Pozdrawiam! (sorki za takiego screena, na szybko do painta walnąłem bez obróbki)
Junior Administrator Stasiowee Napisano 29 Lutego 2024 Junior Administrator Napisano 29 Lutego 2024 Brak aktywności. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi