Skocz do zawartości

Skarga na Iveeky


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

Data i godzina zdarzenia:

  • Taran1 - 19/05/2019 - 11:17
  • Taran2 - 19/05/2019 - 11:15
  • Taran3 - 16/05/2019 - 16:40

Nick oskarżającego: NicolasGarcia

Nick oskarżonego: Iveeky

Powód napisania skargi: Taranuje cały czas nie wiadomo jaki problem ma ze sobą, skargę składam na taranowanie oraz wyzywanie( w jednej skardze), więcej opisywać nie trzeba wszystko widać.

Na filmie (pełen ekran jakoś zapomniałem zmienić ;( widać czat) widać też jak pisał do mnie "nara śmieciu" lub tez przy innym taranowaniu " jesteś gównem nicolas" daty godziny widać po prawej na dole ekranu w pasku.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

Screen do kreatywnego pożegnania po taranowaniu nr1: http://prntscr.com/nqhhrs

Screen do kreatywnego pożegnania po taranowaniu nr2: http://prntscr.com/nqhi5z

 

 

 

Edytowane przez NicolasGarcia
Napisano

Na drugiem klipie widać również jak taranuje też i mnie gdzie sytuacja z tą osobą powtarzała się niejednokrotnie. 

Napisano

Na ss jednak widać obrazę zarazem w filmie 3 wygląda to tak, jakbyś wyczekał na tę kolizję, zaingerował w to, zarazem w pierwszym klipie widać jednak dokładnie, że gracz przeszkadza w pracy.

@Iveeky masz coś do dodania w tej sprawie?

Napisano (edytowane)

@DragonuS Kolega pytał co w salonie widać było ze cofałem na salon anie stałem w miejscu. Zresztą widać definitywne co ten gracz robi na każdy filmie, czy bym czekał czy nie czekał nie powinien specjalnie taranować, jestem uczestnikiem ruchu ja szanuje innych od niego tez tego oczekuje.

Jak z mojej winy jest wypadek, to zawsze coś tam dam kasy, albo FLBoxa zarzucę aby zachować się w porządku, a tutaj zerowy poziom kultury.

Edytowane przez NicolasGarcia
Napisano
9 minut temu, NicolasGarcia napisał:

@DragonuS Kolega pytał co w salonie widać było ze cofałem na salon anie stałem w miejscu. Zresztą widać definitywne co ten gracz robi na każdy filmie, czy bym czekał czy nie czekał nie powinien specjalnie taranować, jestem uczestnikiem ruchu ja szanuje innych od niego tez tego oczekuje.

Jak z mojej winy jest wypadek, to zawsze coś tam dam kasy, albo FLBoxa zarzucę aby zachować się w porządku, a tutaj zerowy poziom kultury.

To, że gracz źle postąpił, w to nie wątpię, czekam na wypowiedź oskarżonego.

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, DragonuS napisał:

Na ss jednak widać obrazę zarazem w filmie 3 wygląda to tak, jakbyś wyczekał na tę kolizję, zaingerował w to, zarazem w pierwszym klipie widać jednak dokładnie, że gracz przeszkadza w pracy.

@Iveeky masz coś do dodania w tej sprawie?

No zrobiłem tak cóż zasłużył za wyzwiska i obraze poprzedniego dnia u tunera. 

Ps. Specjalnie zastawiał drogę i hamował żeby w niego wjechać.

@DragonuS

Edytowane przez Iveeky
Napisano

Tak tak tak... I mnie również taranowałeś dlatego, że Cię wyzywałem? Żałosne, widać wszystko wymyślisz aby tylko się wymigać od kary. 

Napisano (edytowane)

Gratulacje dla ciebie Iveeky, dobrze że są nagrania, jakie wyzwiska co ty tutaj jakieś kłamstwa ciśniesz, jak poprzedniego dnia jak ty taranujesz od 5 dni, tylko przeszkadzasz w pracy. Bez komentarza... bez kitu

Co do zastawiania drogi czekania, na nagraniu Taran3, widać ze ja w ogóle nie miałem ciebie z renderowanego także supcio ze akurat na ciebie czekałem,  wiedziałem ze jak napisze bo jednym taranowaniu skargę to się wymigasz ale tutaj teraz to już się nie wymigasz.

 

EDIT V

Dużej kary nie oczekuje, ale niech ten gracz troszkę się ogarnie bo tak to tylko humor psuje i rozgrywkę. Miłego dnia wszystkim.

Edytowane przez NicolasGarcia
Napisano
1 godzinę temu, NicolasGarcia napisał:

Gratulacje dla ciebie Iveeky, dobrze że są nagrania, jakie wyzwiska co ty tutaj jakieś kłamstwa ciśniesz, jak poprzedniego dnia jak ty taranujesz od 5 dni, tylko przeszkadzasz w pracy. Bez komentarza... bez kitu

Co do zastawiania drogi czekania, na nagraniu Taran3, widać ze ja w ogóle nie miałem ciebie z renderowanego także supcio ze akurat na ciebie czekałem,  wiedziałem ze jak napisze bo jednym taranowaniu skargę to się wymigasz ale tutaj teraz to już się nie wymigasz.

dzisiaj mu  już nadalem kare potrąciłem go pojazdem i zabiłem go.

  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Graczowi @Iveeky zostają odebrane uprawnienia kategorii C z blokadą zdawania na 7 dni.
Dodatkowo @MewaKruKru traci kategorię B za VDM, skoro się sam przyznał nie potrzebujemy skarg...

Zamykam.

  • Haha 3
  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...