Skocz do zawartości

Skarga na Sad.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 18.05.2019 15:42

Nick oskarżającego: milicjant4

Nick oskarżonego: Sad.

Powód napisania skargi: Taranowanie/odwalanie

Dowody: Niestety muszę wysłac 2 nagrania bo nie udało się połączyc w jedno..
1. 

2. 




Opis: Większość graczy doskonale wie co ten gracz na codzien odwala na serwerze. 3/4 swojego dziennego grania spędza na taranowaniu, prowokowaniu LSPD do poscigów (Mozna zauwazyc po tym ile razy był w więzieniu), ogólnie na odwalaniu. Według mnie to co zrobil na w.w nagraniach nie powinno mieć wcale miejsca, robi poscig w jednym z najbardziej zaludnionych miejsca na serwerze i nawet nie potrafi zwolnić żeby nikogo nie uszkodzić. Gracz ma totalnie gdzieś innych graczy i to jak jeździ... Może zapomina, że gra na serwerze RPG a nie na GTA Online.

  • Thanks 1
Napisano

Zgadzam się z tobą, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, gracza obserwowaliśmy oraz został już wczoraj zbanowany na 24h za DM rowerem, zarazem patrząc na to, że sytuacja taranowania u gracza jest bardzo częsta, jeśli wczorajszy ban nie za skutkuje, gracz dostanie dłuższą karę.

  • Like 1
Napisano

Gracz został ukarany. Jeśli sytuacja się powtórzy, kara również, tyle, że dłuższa. 

Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

  • VeltY. zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...