milicjant4 Napisano 18 Maja 2019 Napisano 18 Maja 2019 Data i godzina zdarzenia: 18.05.2019 15:42 Nick oskarżającego: milicjant4 Nick oskarżonego: Sad. Powód napisania skargi: Taranowanie/odwalanieDowody: Niestety muszę wysłac 2 nagrania bo nie udało się połączyc w jedno.. 1. 2. Opis: Większość graczy doskonale wie co ten gracz na codzien odwala na serwerze. 3/4 swojego dziennego grania spędza na taranowaniu, prowokowaniu LSPD do poscigów (Mozna zauwazyc po tym ile razy był w więzieniu), ogólnie na odwalaniu. Według mnie to co zrobil na w.w nagraniach nie powinno mieć wcale miejsca, robi poscig w jednym z najbardziej zaludnionych miejsca na serwerze i nawet nie potrafi zwolnić żeby nikogo nie uszkodzić. Gracz ma totalnie gdzieś innych graczy i to jak jeździ... Może zapomina, że gra na serwerze RPG a nie na GTA Online. 1
DragonuS Napisano 19 Maja 2019 Napisano 19 Maja 2019 Zgadzam się z tobą, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, gracza obserwowaliśmy oraz został już wczoraj zbanowany na 24h za DM rowerem, zarazem patrząc na to, że sytuacja taranowania u gracza jest bardzo częsta, jeśli wczorajszy ban nie za skutkuje, gracz dostanie dłuższą karę. 1
VeltY. Napisano 19 Maja 2019 Napisano 19 Maja 2019 Gracz został ukarany. Jeśli sytuacja się powtórzy, kara również, tyle, że dłuższa. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi