Skocz do zawartości

Skarga na gracza OskarekBetter


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 2:00 26.12.2023

Nick oskarżającego: MissAnia

Nick oskarżonego: @OskarekBetter

Powód napisania skargi: Utrudnianie rozgrywki poprzez zastawianie przecho Rockford. Nie byłam świadkiem samego zostawienia aut na podjazdach, jednak oskarżony przyznał mi się na załączonym filmiku. W razie czego załączam ss ID pojazdów.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 20231225192412_1.thumb.jpg.dddeabc60147e02b0e623ff525a46f4f.jpg20231225192407_1.thumb.jpg.253b95f96411fbdccb3a0afa96d7bfd6.jpg20231225192356_1.thumb.jpg.ef04bb824a763dab230d2901ecc58373.jpg20231225192348_1.thumb.jpg.8762f2507cb4eb48aedeaf40294841ac.jpg20231225192339_1.thumb.jpg.cdf4b027fc93a574ad4835ab319dfbfd.jpg20231225192330_1.thumb.jpg.8da45046d3906b26fecb812b414f04ab.jpg20231225192322_1.thumb.jpg.1b51c97da4fd4ea5e5953742c849e0b5.jpg

Informacja o skardze: 

 

 

  • Haha 3
  • Jestem za 1
Napisano

Witam takze sie wypowiem, fakt dwa pojazdy z listy sa moje "Bawilismy sie" "toczylismy wojne" jak zwal tak zwal z organizacja GOAT dla jaj zastawilismy przecho i siebie na wzajem ale niestety dostalem crasha i nie moglem wejsc na serwer zeby przestawic auta po chili wojny z komputerem udalo mi sie i zgarnalem auta do przecho ale niestety było juz po fakcie poniewaz uslyszalem ze skarga juz leci, podjechalem do osoby poszkodowanej i przeprosilem i chcialem sie dogadac ale niestety postawiono mi fakt ze poleci skarga i nic sie z tym zrobic nie da. Poniewaz wiem ze bylo to nie na miejscu, takze z góry chce przeprosic za zaistniala sytulacje i obiecac ze sie nie powtorzy

  • Sad 1
  • Jestem za 1
Napisano
W dniu 26.12.2023 o 03:33, OskarekBetter napisał:

niestety dostalem crasha i nie moglem wejsc na serwer zeby przestawic auta po chili wojny z komputerem udalo mi sie i zgarnalem auta do przecho

Sprawdziłem logi pojazdów blokujących przechowalnie i faktycznie pojazdy te stały tam tylko przez 15min i jestem w stanie uwierzyć w crasha. Dlatego też w tej sytuacji zostaniesz tylko ukarany za nieprawidłowe parkowanie kat. B. 
Jednakowo też chciałbym zaznaczyć, że takie zabawy w miejscach często odwiedzanych przez graczy są nie na miejscu oraz mogą skończyć się surowszymi karami. 
Skargę zamykam i przenoszę do archiwum

  • Like 1
  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...