xMateuko Napisano 21 Grudnia 2023 Napisano 21 Grudnia 2023 (edytowane) xMateuko :ukarany przez WolnoLukasz Nick: xMateuko Nick osoby nakładającej kare: @WolnoLukasz Powód nałożenia kary: obraza administracji Krótki opis sytuacji: a więc tak siedzę sobie z ziomkami na serwie gramy i do mojego kolegi przyczepił się jakiś gracz przeszkadzając mu i strzelając do niego jak jeździł na kurierce godzina po 1 w nocy dość mało graczy wiec napisałem na chacie cytuje "odpierdol się od macza bo przyjadę z pdw" po czym dostałem muta na 3dni za toksyczność. Nie zgadzając się z mutem użyłem w emocjach /report do powiedzenia modowi cytuje "ale masz kija w dupie" po czym dostałem bana do lutego. Dowody: daje ss bana oraz ss definicji kija i toksyczności Coś od siebie: na początku chciałbym przeprosić i powrócić na serwer uważam ze muta powinienem dostać za wulgaryzm nie toksyczność a w konsekwencji tego dostałem bana za obrazę administratora. Wrzucam tutaj ss definicji toksyczności, (a ja nie robię żadnych z tych opisanych rzeczy) Uważam ze powiedzenie komuś ze ma przysłowiowego kija nie jest obrazą tej osoby. odwołuje się 2 raz od bana i chciałbym żeby rozpatrzył to inny administrator niż ten który mnie banował, uważam ze 1 rozpatrzenie było nie obiektywne i zasługuje na 2 szanse ponieważ to moja 1 jakakolwiek kara na serwerze. Zamieszczam dwa różne ss na to ze przysłowiowy kij nie jest obrazą według słownika slangu miejskiego. Jedyne co mogę zrobić to jeszcze raz przeprosić jeśli ktos poczuł się urażony i wykazać skruchę oraz liczyć na ponowne rozpatrzenie sprawy tym razem pozytywne, tym bardziej że za niedługo święta a w święta każdy powinien dostać 2 szanse i przebaczenie. Przesiedziałem na banie już ponad tydzień i brakuje mi gry na tym serwerze. Uważam ze sytuacja była nie potrzebna i więcej nigdy się nie powtórzy. Świadkiem tej sytuacji może być @maczo5 którego broniłem przed natarczywym graczem oraz @Michael98 który dostał bana za to ze również napisał o kiju na /g po moim banie. Edytowane 23 Grudnia 2023 przez xMateuko 2
xMateuko Napisano 30 Grudnia 2023 Autor Napisano 30 Grudnia 2023 @Beezy odczekałem ponad tydzień od poprzedniej apelacji, czy mógłby ktoś rozpatrzyć bo czekam już kolejny tydzień. 1
Administrator Beezy Napisano 2 Stycznia 2024 Administrator Napisano 2 Stycznia 2024 @xMateukomożemy dać Ci drugą szansę, jednak musisz spełnić nasze warunki: prace społeczne***: 15k przez miesiąc na kurierze ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.
xMateuko Napisano 2 Stycznia 2024 Autor Napisano 2 Stycznia 2024 jak to działa? mogę na strzała zrobić 15k i mam spokój czy jak? @Beezy
xMateuko Napisano 2 Stycznia 2024 Autor Napisano 2 Stycznia 2024 jak to działa? mogę na strzała zrobić 15k i mam spokój czy jak? bo jak tak to sie zgadzam na to @Beezy
Administrator Beezy Napisano 3 Stycznia 2024 Administrator Napisano 3 Stycznia 2024 16 godzin temu, xMateuko napisał: jak to działa? mogę na strzała zrobić 15k i mam spokój czy jak? bo jak tak to sie zgadzam na to @Beezy Tak, masz czas do końca 3 lutego, aby wykonać te prace społeczne, ale oczywiście możesz zrobić to wcześniej. Ban ściągnięty, pracę społeczne nałożone. 1
Rekomendowane odpowiedzi