Skocz do zawartości

Skarga na Barteqtomarka


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 19:45-19:50

Nick oskarżającego: Enemy5

Nick oskarżonego: Barteqtomarka

Powód napisania skargi: Celowe utrudnianie rozgrywki

Dowody w postaci logów lub screenshotów:https://imgur.com/a/RhnmbMW

  • Haha 5
  • Sad 1
Napisano

chcialem dodac ze to nie celowo bylo poniewaz insu jest spore i ciezkie przez co nie wychamowalem. Pokryje koszty naprawy, cale 300 dolarow. Obraziles mnie potem nie ladnie 😕image.png?ex=656787e7&is=655512e7&hm=784dfd4214d530057d15ecc0221c86c1e2174004b984b7b2e3873ec2449053fa&

  • Haha 1
Napisano
2 minuty temu, Enemy5 napisał:

i dodam że widać że celowo skręciłeś i się wjebałeś po czym odjechałeś sobie znikąd

 

kolego ale nei tak wulgarnie, zmienilem decyzje w jezdzie na jazde do przodu 

Napisano

przepraszam za moje zachowanie ciebie enemy, poprawie sie bartek

Napisano

przeprosin nie przyjmuję liczę na ukaranie gracza który często odwala

  • Sad 1
Napisano

informuję osobę która rozpatrzy skargę że mute na serwerze został już nadany ( info aby nie nadać kolejny raz kary 😕 )

  • Haha 1
Napisano
6 minut temu, Enemy5 napisał:

informuję osobę która rozpatrzy skargę że mute na serwerze został już nadany ( info aby nie nadać kolejny raz kary 😕 )

Dostałeś mute za wulgaryzmy, ale nie za toksyczność 

Napisano
1 godzinę temu, Barteqtomarka napisał:

chcialem dodac ze to nie celowo bylo poniewaz insu jest spore i ciezkie przez co nie wychamowalem. Pokryje koszty naprawy, cale 300 dolarow. Obraziles mnie potem nie ladnie 😕image.png?ex=656787e7&is=655512e7&hm=784dfd4214d530057d15ecc0221c86c1e2174004b984b7b2e3873ec2449053fa&

 

8 minut temu, Barteqtomarka napisał:

Dostałeś mute za wulgaryzmy, ale nie za toksyczność 

ale co ty gadasz jak dostałem mute na serwerze oraz na dsc więc weź pomyśl :)

 

Napisano (edytowane)

@Barteqtomarka Zostanie ukarany za taranowanie na kat C

20 godzin temu, Barteqtomarka napisał:

chcialem dodac ze to nie celowo bylo poniewaz insu jest spore i ciezkie przez co nie wychamowalem. Pokryje koszty naprawy, cale 300 dolarow. Obraziles mnie potem nie ladnie 😕image.png?ex=656787e7&is=655512e7&hm=784dfd4214d530057d15ecc0221c86c1e2174004b984b7b2e3873ec2449053fa&

Gracz został ukarany za ta wypowiedz na serwerze.

Także zamykam i przenoszę do archiwum

Edytowane przez Queen
  • Queen zamknął, odblokował i zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...