Skocz do zawartości

Skarga na Gracza


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia:11.11.2023r Godz.około 21:20

Nick oskarżającego:Lisu123

Nick oskarżonego:brazil_oliwka,Sowka

Powód napisania skargi:Wyzywanie Graczy

Dowody w postaci logów lub screenshotów:


image.thumb.png.ccc3a040fdfbe8b15517ebf4e53d3d79.png

image.thumb.png.415bf1c70b7cebf58fd235d7829fc875.pngw
image.thumb.png.8c7867d97d92fce5c862e5e684588ea9.png
Został również poinformowany o skardze
image.thumb.png.8c55418419937196dd95263e3d0269b1.png

Edytowane przez Lisu123
  • Haha 2
  • Jestem za 1
Napisano

Po pierwsze gdzie ja cię tam wyzywam napisem tylko plus a po drugie skąd masz pewność ze to moje dc dziękuje pozdrawiam:)

Napisano

dzien dobry  to nie ja pisalem  pozdrawiam ciebie nie lisu i huberciox 

  • Like 1
  • Haha 1
Napisano (edytowane)

dfdfdfdfd

Edytowane przez Sowka
ok
Napisano

nie XD tylko zastanów sie co piszesz bo prowokujecie nas a potem żalicie sie na forum ze was wyzywamy szkoda ze nie dorzuciłeś filmiku jak mnie taranowaliscie

Napisano
1 minutę temu, brazil_oliwka napisał:

nie XD tylko zastanów sie co piszesz bo prowokujecie nas a potem żalicie sie na forum ze was wyzywamy szkoda ze nie dorzuciłeś filmiku jak mnie taranowaliscie

bylem swiadkiem kasti usuwaj to 

 

Napisano
Teraz, Lisu123 napisał:

okok

 

nie okok tylko usuwaj to 

 

Napisano
Teraz, Lisu123 napisał:

i a skąd wiesz ze w banku nie mam XD

ktos pytal ciebie o zdanie wgl ?

 

  • Like 1
Napisano

po 2 tygodniach tak mnie witają na serwerze aż źle sie na to patrzy 

  • Like 1
Napisano
2 minuty temu, brazil_oliwka napisał:

po 2 tygodniach tak mnie witają na serwerze aż źle sie na to patrzy 

Mnie tesz 

Napisano
15 minut temu, Lisu123 napisał:

kto kogo jak wita

 

Nie prowokuj 

  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...