Skocz do zawartości

Skarga na gracza uczek


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 16:58 03.11.2023r.

Nick oskarżającego: @pasniak011

Nick oskarżonego: @uczek

Powód napisania skargi: Gracz był skuty, RudyGamePlay wykonywał czynności na sluzbie. Uczek zaczął strzelać gdy był skuty i mnie zabił. Jest to bugowanie dm'a przy zakuciu.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://clipchamp.com/watch/u8DODe78tvc

  • Haha 1
Napisano

No dzień dobry!

Sytuacja jak najbardziej karygodna, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. W pełni nieświadomie popełniłem ów występek. Rozstrzelanie nastąpiło pod wpływem emocji i lekkiego poddenerwowania, które świadomie chłopaki wywołaliście. Oczywiście nie jest to w żadnym stopniu linia obrony, bo z tego co widzę, w taryfikatorze kar pozycja "Bugowanie DM" jest uwzględniona. Myślałem, że pisanie o tym to taki straszak. Nie miałem pojęcia, że będąc zakutym jestem w stanie strzelać i puściłem kilka kulek. Nierozsądne zachowanie, ale nie uważam, że jest to jakiś wielki powód do pisania skarg itp. Raczej wystarczyłby tylko report i rozmowa z supportem. A właściwie wystarczyła mi wiadomość, którą od razu napisaliście.

Na swoją obronę mam to, że rzucać się nie rzucałem, a na chacie byłem cały czas miły i spokojny. 

Pozdrawiam

  • Junior Administrator
Napisano

@uczek zostanie ukarany za bugowanie DM zgodnie z taryfikatorem kar. 

Próba ucieczki zaprezentowanym sposobem nie jest dobrym pomysłem. 

  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...