Agent007 Napisano 28 Października 2023 Napisano 28 Października 2023 Data i godzina zdarzenia: 28.10.23 godz 20:01 Nick oskarżającego: @Agent007 Nick oskarżonego: @Barteqtomarka Powód napisania skargi: Toksyczność Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1
Agent007 Napisano 28 Października 2023 Autor Napisano 28 Października 2023 zostal poinformowany o skardze
Barteqtomarka Napisano 28 Października 2023 Napisano 28 Października 2023 kolego, najpierw mi zajeżdżasz co chwile drogę a potem piszesz skargę. Jak chcesz wojne to bedziesz miał. Każdy twój odpał będzie nagrany ❤️ 2
Barteqtomarka Napisano 28 Października 2023 Napisano 28 Października 2023 po za tym stoisz pod prąd. czyli wychodzi na to że nie jechałeś po swoim pasie
Agent007 Napisano 28 Października 2023 Autor Napisano 28 Października 2023 33 minuty temu, Barteqtomarka napisał: po za tym stoisz pod prąd. czyli wychodzi na to że nie jechałeś po swoim pasie a to ci daje prawo do wyzwik?
Barteqtomarka Napisano 28 Października 2023 Napisano 28 Października 2023 gosciu prowokujesz mnie ciagle to chyba moge sie odpalic nie 4
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 29 Października 2023 Junior Administrator Napisano 29 Października 2023 Gracz @Barteqtomarka zostanie ukarany za toksyczność. Zamykam i przenoszę do archiwum 1 1
Rekomendowane odpowiedzi