Skocz do zawartości

Skarga na Bartektomarka


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 28.10.23 godz 20:01

Nick oskarżającego:  @Agent007

Nick oskarżonego: @Barteqtomarka

Powód napisania skargi: Toksyczność 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:
 

Zrzut ekranu (7).png

  • Like 1
Napisano

kolego, najpierw mi zajeżdżasz co chwile drogę a potem piszesz skargę. Jak chcesz wojne to bedziesz miał. Każdy twój odpał będzie nagrany ❤️ 

  • Haha 2
Napisano

po za tym stoisz pod prąd. czyli wychodzi na to że nie jechałeś po swoim pasie 

Napisano
33 minuty temu, Barteqtomarka napisał:

po za tym stoisz pod prąd. czyli wychodzi na to że nie jechałeś po swoim pasie 

a to ci daje prawo do  wyzwik?

Napisano

gosciu prowokujesz mnie ciagle to chyba moge sie odpalic nie

  • Haha 4
  • Junior Administrator
Napisano

Gracz @Barteqtomarka zostanie ukarany za toksyczność.
Zamykam i przenoszę do archiwum

  • Thanks 1
  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...