pasniak011 Napisano 24 Października 2023 Napisano 24 Października 2023 Data i godzina zdarzenia: 22:52 24.10.2023. Nick oskarżającego: @pasniak011 Nick oskarżonego: @THEKing Powód napisania skargi: Jechałem sobie spokojnie na mirror naprawić radiowóz, THEKing staranował mnie pojazdem Insurgent wraz z dwoma kolegami, dodaje również ss jak owy gracz mnie obraża na chacie lokalnym. Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://clipchamp.com/watch/KqJGIXfzroz [filmik] 1 2
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 24 Października 2023 Junior Administrator Napisano 24 Października 2023 Jesli chodzi o toksyczność w załączonym screenie to : Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp.
pasniak011 Napisano 24 Października 2023 Autor Napisano 24 Października 2023 To tylko bierzmy pod uwage film w linku 1
kgoryl Napisano 25 Października 2023 Napisano 25 Października 2023 W dniu 8.07.2023 o 19:18, Arrow napisał: Gracz ma obowiązek powiadomić oskarżonego o aktywnej skardze i wysłać potwierdzenie w postaci SS
flypper Napisano 26 Października 2023 Napisano 26 Października 2023 Gracz @THEKing zostanie ukarany za taranowanie kat.C oraz toksyczność. Gracz @Kig4m zostanie ukarany za taranowanie kat.C. Gracz @Major2006 zostanie ukarany za taranowanie kat.C. SS nie jest brany pod uwagę Skargę zamykam i przenoszę do archiwum. 1
Rekomendowane odpowiedzi