Skocz do zawartości

Skarga na THEKing


pasniak011

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 22:52 24.10.2023.

Nick oskarżającego: @pasniak011

Nick oskarżonego: @THEKing

Powód napisania skargi: Jechałem sobie spokojnie na mirror naprawić radiowóz, THEKing staranował mnie pojazdem Insurgent wraz z dwoma kolegami, dodaje również ss jak owy gracz mnie obraża na chacie lokalnym.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://clipchamp.com/watch/KqJGIXfzroz [filmik]

image.png.a17ae4375b87a6856a337f54f37e7a01.png

  • Like 1
  • Haha 2
  • Junior Administrator
Napisano

Jesli chodzi o toksyczność w załączonym screenie to : 
Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp.

Napisano

To tylko bierzmy pod uwage film w linku

  • Jestem przeciw 1
Napisano
W dniu 8.07.2023 o 19:18, Arrow napisał:

Gracz ma obowiązek powiadomić oskarżonego o aktywnej skardze i wysłać potwierdzenie w postaci SS

Napisano

Gracz @THEKing zostanie ukarany za taranowanie kat.C oraz toksyczność.
Gracz @Kig4m zostanie ukarany za taranowanie kat.C.
Gracz @Major2006 zostanie ukarany za taranowanie kat.C.

SS nie jest brany pod uwagę

Skargę zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Thanks 1
  • flypper zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...