bartvs Napisano 2 Października 2023 Napisano 2 Października 2023 Witam. Przychodzę z dość niespotykanym problemem - bugujący się hud. Wyjaśniając; wchodzę na serwer jak zawsze, wyskakuje mi panel logowania, tu już napotykam pierwszy problem - panel logowania pojawia się kilkukrotnie na jednym ekranie (jeden właściwy na środku, parę innych po różnych stronach ekranu). Po udanym zalogowaniu na konto i wejściu na serwer, otwierając np. ekwipunek przy wchodząc w interakcje z przechowywalnią ponownie - okno interakcji powiela się. Grając wcześniej (przed reinstalacją GTA5) nic takiego nie było, aczkolwiek później pobierając GTA oraz włączając RAGE takie problemy się pojawiają. Ma ktoś na to sensowne rozwiązanie? 2
bartvs Napisano 2 Października 2023 Autor Napisano 2 Października 2023 Tutaj wstawiam również screen'y z tego, jak to u mnie wygląda (odnośnik do imgur) 1. https://imgur.com/a/2aXZ9R4 2. https://imgur.com/a/imVCYuo
erazerek Napisano 2 Października 2023 Napisano 2 Października 2023 (edytowane) Przyspieszenie renderowania CEF w ustawieniach RAGE włącz. Edytowane 2 Października 2023 przez erazerek
Junior Administrator Stasiowee Napisano 16 Października 2023 Junior Administrator Napisano 16 Października 2023 Z powodu braku aktywności, zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi