Skocz do zawartości

Hud.


bartvs

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam.

Przychodzę z dość niespotykanym problemem - bugujący się hud. Wyjaśniając; wchodzę na serwer jak zawsze, wyskakuje mi panel logowania, tu już napotykam pierwszy problem - panel logowania pojawia się kilkukrotnie na jednym ekranie (jeden właściwy na środku, parę innych po różnych stronach ekranu). Po udanym zalogowaniu na konto i wejściu na serwer, otwierając np. ekwipunek przy wchodząc w interakcje z przechowywalnią ponownie - okno interakcji powiela się. Grając wcześniej (przed reinstalacją GTA5) nic takiego nie było, aczkolwiek później pobierając GTA oraz włączając RAGE takie problemy się pojawiają. Ma ktoś na to sensowne rozwiązanie?

  • Jestem za 2
Napisano (edytowane)

Przyspieszenie renderowania CEF w ustawieniach RAGE włącz.

Edytowane przez erazerek
  • 2 tygodnie później...
  • Junior Administrator
Napisano

Z powodu braku aktywności, zamykam i przenoszę do archiwum. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...