Skocz do zawartości

Skarga na graczy Huan_Pablito, Matix


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Data i godzina zdarzenia: 11:38- do teraz

Nick oskarżającego: Enemy5

Nick oskarżonego: Huan_Pablito, Matix

Powód napisania skargi: celowe prowokacje 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

  • Haha 12
Napisano

W którym to miejscu była celowa prowokacja? 

Napisałem prawdę mam chyba prawo do wyrażenia opinii?

  • Jestem za 2
Napisano

"Celowe prowokacje" 
image.png.c7f5b7f5149a07345ba37e3c00deac6d.png

Dorzucić ci jeszcze screena jak piszesz komuś, że wpierdol gwarantowany?:V

Napisano

Gość co sam sobie odpowiedział na ostatnią część mojej wypowiedzi XDD

 

Napisano (edytowane)

image.png.41a2e63c1abeb3da292f2db746ec96ee.png

dodam groźby od gracza

 

Edytowane przez Enemy5
Napisano

number łan
image.png?ex=65194420&is=6517f2a0&hm=1bf4d631df064e66a94595a6ba2e8ab2d1b4179be09c98ec33fc0396bd38cd61&

A teraz magiczna odpowiedź osoby sprowokowanej>

image.thumb.png.da0edb56747bcf994b3cf08e4146b9f3.png
 

  • Like 1
Napisano

Nie jesteśmy gotowi na takiego bohatera
image.png?ex=651948d8&is=6517f758&hm=874d371650710e9fc69850e5eedd34c3d12c97f2d5fe95f1c46e92f3a6ca04ef&

  • Like 2
  • Haha 2
Napisano
5 minut temu, HuanPablito napisał:

Nie jesteśmy gotowi na takiego bohatera
image.png?ex=651948d8&is=6517f758&hm=874d371650710e9fc69850e5eedd34c3d12c97f2d5fe95f1c46e92f3a6ca04ef&

no i co że to napisałem co to wnosi? 

sam widzę skargi np. na Yezus która leży i kwiczy od 3 września ponieważ nikt najzwyczajniej nie chce się podejmować takowej pomocy graczowi :) 

 

  • Junior Administrator
Napisano (edytowane)

@Enemy5

  • Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp.

 

 

Edytowane przez Stasiowee
Napisano
22 minuty temu, Szymonek napisał:

image.png.e0ba9bf131496fd348c7be77ace04e31.pnguraziło mnie to bardzo prosze o ukaranie kuriera z pyszne pl

 

  • Haha 3
  • Junior Administrator
Napisano

Ze screenów które podałeś w skardze, nic nie zasługuje na karę, a screeny z discorda to tylko i wyłącznie wasza prywatna sprawa, z których nie będą wyciągnięte żadne konsekwencje.
 

Skargę na ten moment zamykam i przenoszę do archiwum 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...