Skocz do zawartości

Skarga na Barteqtomarka


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 18:35 27.09.2023

Nick oskarżającego: @HuanPablito

Nick oskarżonego: @Barteqtomarka

Powód napisania skargi: Podczas robienia sobie zadania dziennego organizacyjnego na Kurierze chciałem przejechać przez komis Terenówek, niestety puknąłem Bartka gdyż nie wyrobiłem w zakręcie po czym na voice powiedziałem tylko: "Nie stój na środku ziomek". Następnie zostałem zwyzywany przez pana osobnika.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

image.png?ex=6515ab71&is=651459f1&hm=9882c6b2277c83986f69a415fccee7d320ffd7e68335e2e92a66aab05505f847&

  • Thanks 1
  • Jestem za 8
Napisano

 Nie stalem na srodku tylko z boku, miales sporo miejsca lecz ty postanowiles we mnie wjechac. 

  • Haha 1
  • Sad 2
Napisano

Bartek poinformowany. Niestety przez Hanezisa ponieważ jestem z a b l o k o w a n y na discordzie przez ww. kolegę.
image.png

Napisano

A tutaj kolejna porcja "życzliwości" kolegi.
image.png?ex=6515adf8&is=65145c78&hm=9a6025add4cfde76906b56cbaf67510c11540756508cabd1d9a7e67ef4886ce2&

 

  • Haha 1
Napisano
1 minutę temu, HuanPablito napisał:

A tutaj kolejna porcja "życzliwości" kolegi.
image.png?ex=6515adf8&is=65145c78&hm=9a6025add4cfde76906b56cbaf67510c11540756508cabd1d9a7e67ef4886ce2&

 

Odpisałem mu tak, ponieważ sam lepiej się do mnie nie odzywa. Straciłem panowanie nad autem przez co się zderzyliśmy, nie zdążyłem nic napisać a on postanowił mnie obrazićimage.thumb.png.4bec1d3d62efb44fb3900d09650d949d.png. Pozdro

  • Haha 2
  • Sad 4
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...