HuanPablito Napisano 27 Września 2023 Napisano 27 Września 2023 Data i godzina zdarzenia: 18:35 27.09.2023 Nick oskarżającego: @HuanPablito Nick oskarżonego: @Barteqtomarka Powód napisania skargi: Podczas robienia sobie zadania dziennego organizacyjnego na Kurierze chciałem przejechać przez komis Terenówek, niestety puknąłem Bartka gdyż nie wyrobiłem w zakręcie po czym na voice powiedziałem tylko: "Nie stój na środku ziomek". Następnie zostałem zwyzywany przez pana osobnika. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1 8
Barteqtomarka Napisano 27 Września 2023 Napisano 27 Września 2023 Nie stalem na srodku tylko z boku, miales sporo miejsca lecz ty postanowiles we mnie wjechac. 1 2
HuanPablito Napisano 27 Września 2023 Autor Napisano 27 Września 2023 Bartek poinformowany. Niestety przez Hanezisa ponieważ jestem z a b l o k o w a n y na discordzie przez ww. kolegę.
HuanPablito Napisano 27 Września 2023 Autor Napisano 27 Września 2023 A tutaj kolejna porcja "życzliwości" kolegi. 1
Barteqtomarka Napisano 27 Września 2023 Napisano 27 Września 2023 1 minutę temu, HuanPablito napisał: A tutaj kolejna porcja "życzliwości" kolegi. Odpisałem mu tak, ponieważ sam lepiej się do mnie nie odzywa. Straciłem panowanie nad autem przez co się zderzyliśmy, nie zdążyłem nic napisać a on postanowił mnie obrazić. Pozdro 2 4
kgoryl Napisano 28 Września 2023 Napisano 28 Września 2023 @Barteqtomarka oraz @Hanezis zostaną ukarani za toksyczność. Skargę zamykam i przenoszę do archiwum
Rekomendowane odpowiedzi