Skocz do zawartości

Skarga na _WirluS_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 17:45

Nick oskarżającego: navito

Nick oskarżonego: _WirluS_

Powód napisania skargi: A więc tak postanowiłem sobie  postuntować nikogo nie przejeżdżam  nie uderzam  czy nie utrudniam rozgrywki  innym graczom a nawet  inni  gracze podziwiają moje wyczyny czasami  jest masa funnu i nie z gruchy ni z  pietruchy dostaję ostrzeżenie żeby nie odwalać wszedłem na forum nic nie piszę o stuntach wracam do  gry jadę w inne miejsce gdzie nikogo nie ma zdesperowany  sytuacją napisałem raporta ale po napisaniu jego straciłem uprawnienia na kat. A a powód to "odwalanie skuterem". Po tej skardze oczekuję jedynie na to że gracze którzy stuntują sobie i nikomu nie przeszkadzają nie będą karani za ich rodzaj rozrywki. Natomiast ludzie którzy jeżdżą jednośladami i potrącają innych graczy powinni być surowo karani.  nie jestem alfą i  omegą i jeżeli moje postępowanie w tej sprawie jest błedne a mój rodzaj rozgrywki jest nieprawidłowy proszę o jego uzasadnienia.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

Screenshot_3.png

  • Thanks 1
Napisano

To nie ten dział, powinieneś napisać w dziale skargi na członków administracji.

Miałem raport, że odwalasz, po zaakceptowaniu jego obserwowałem cię, aby sprawdzić, czy oskarżenia z raporta faktycznie się zgadzają, obserwując, zauważyłem, że robisz stunty na mirror parku gdzie znajduje się mechanik, jako iż jest to miejsce publiczne bardziej zaludnione, gdzie mógłbyś przeszkodzić innemu graczowi, dałem ci ostrzeżenie, abyś jeździł ostrożniej tym skuterem niestety bez poprawy, a więc dostałeś kolejne ostrzeżenie, które również zignorowałeś, dlatego pod koniec zabrałem kategorię A.

Napisano
W dniu 11.05.2019 o 18:31, Navito napisał:

Po tej skardze oczekuję jedynie na to że gracze którzy stuntują sobie i nikomu nie przeszkadzają nie będą karani za ich rodzaj rozrywki.

Napisałeś to pisząc skargę na nic winnego wirusa, jak chcesz cos zmienic to bylo napisac to w propozycjach lub w jakiejś otwartej rozmowie każdy by pogadał i może by cos sie zmieniło a nie skarga dziwne.

  • Sad 1
  • 4 tygodnie później...
  • Developer/owner
Napisano

Wystarczyło nie stwarzać zagrożenia i pojechać w miejsce mniej zaludnione, wtedy z pewnością nikomu by to nie przeszkadzało...
Skarga bezpodstawna, zamykam.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...