Skocz do zawartości

Tomeko_XD ukarany przez Beezy.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Tomeko_XD

Nick osoby nakładającej kare: Beezy.

Powód nałożenia kary: Liczne kary, brak poprawy 

Krótki opis sytuacji: Na starcie zaczęło się tak, że dostałem trzy kary: mute, mute vc i prawko kat. B. Ale dobra, przejdźmy do rzeczy w dzień którym dostałem najśmieszniejszą kare dla paru graczy;) gdy były jakieś licytacje pojazdów chyba dnia 19.08.23r. postanowiłem wjechać na scene motorem tam gdzie się to wszystko odbywało i przejechać bardzo blisko tej sceny gdzie byli inni gracze. Dostałem chyba prawko kat. A za chyba odwalanie albo coś w tym stylu, i po chwili rozłączyło mnie z serwera. Myślałem, że to po prostu internet mi coś przerwał ale gdy próbuje wbić na serwer to widzę komunikat o banie.

Dowody: image.png.dc73efe04574ac30614bbb6d5f46fe53.png

Coś od siebie: Wiem nie zachowałem się jakoś dobrze ale po powrocie na ukochany serwer jakim jest fivelife to obiecuje poprawę. I piszę ponowny raz apelacje ponieważ poprzednia została odrzucona, chciałbym wrócić na serwer pograć jak dawniej, pojeździć czy to w terenie czy to w mieście czy to być na zlotach lub latać też i bokiem ( oczywiście na zamkniętych parkingach;) )
No i co by tu dalej pisać, liczę na pozytywne rozpatrzenie tej apelacji i jeszcze raz przepraszam całą administracje serwera za moje zachowanie i innych graczy którzy byli taranowani przeze mnie. I na koniec pozdrawiam bartka to marke który mnie nie lubi:( 



Tu zamieszczam poprzednią apelacje.

 

Edytowane przez Tomeko_XD
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 3
  • Administrator
Napisano

Napisz apelacje za miesiąc, wtedy pomyślimy.

Na ten moment ją odrzucam.

  • Sad 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...