Tomeko_XD Napisano 12 Września 2023 Napisano 12 Września 2023 (edytowane) Nick: Tomeko_XD Nick osoby nakładającej kare: Beezy. Powód nałożenia kary: Liczne kary, brak poprawy Krótki opis sytuacji: Na starcie zaczęło się tak, że dostałem trzy kary: mute, mute vc i prawko kat. B. Ale dobra, przejdźmy do rzeczy w dzień którym dostałem najśmieszniejszą kare dla paru graczy;) gdy były jakieś licytacje pojazdów chyba dnia 19.08.23r. postanowiłem wjechać na scene motorem tam gdzie się to wszystko odbywało i przejechać bardzo blisko tej sceny gdzie byli inni gracze. Dostałem chyba prawko kat. A za chyba odwalanie albo coś w tym stylu, i po chwili rozłączyło mnie z serwera. Myślałem, że to po prostu internet mi coś przerwał ale gdy próbuje wbić na serwer to widzę komunikat o banie. Dowody: Coś od siebie: Wiem nie zachowałem się jakoś dobrze ale po powrocie na ukochany serwer jakim jest fivelife to obiecuje poprawę. I piszę ponowny raz apelacje ponieważ poprzednia została odrzucona, chciałbym wrócić na serwer pograć jak dawniej, pojeździć czy to w terenie czy to w mieście czy to być na zlotach lub latać też i bokiem ( oczywiście na zamkniętych parkingach;) ) No i co by tu dalej pisać, liczę na pozytywne rozpatrzenie tej apelacji i jeszcze raz przepraszam całą administracje serwera za moje zachowanie i innych graczy którzy byli taranowani przeze mnie. I na koniec pozdrawiam bartka to marke który mnie nie lubi:( Tu zamieszczam poprzednią apelacje. Edytowane 12 Września 2023 przez Tomeko_XD 3 3
Administrator Beezy Napisano 18 Września 2023 Administrator Napisano 18 Września 2023 Napisz apelacje za miesiąc, wtedy pomyślimy. Na ten moment ją odrzucam. 1 1 1
Rekomendowane odpowiedzi