Brek Napisano 10 Września 2023 Napisano 10 Września 2023 Nick: BrekNick osoby nakładającej kare: Norcio_PLPowód nałożenia kary: MultikontaKrótki opis sytuacji: Przez pare lat po zbanowaniu głównego konta ( SIBA ) grałem na multikontach. Grając dnia 6.11.2022 o godzinie 20:30 otrzymałem bana na koncie o nicku Brek.Dowody:Coś od siebie: Witam. Parę lat temu grałem na koncie o nicku SIBA. Nieskromnie powiem, że wyrosłem z zachowań typowych dla mnie 3/4 lata temu i nie chcę być kojarzony ze "starym" mną. Z wielką chęcią powróciłbym na Fivelife aby chodź raz na jakiś czas móc pojeździć sobię, pogadać ze starymi druchami lub polatać kochanym dodo. 2 7
Norcio_PL Napisano 10 Września 2023 Napisano 10 Września 2023 Zdanie dotyczące Twojego bana pozostaje takie samo jak w poprzedniej apelacji. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi