Major2006 Napisano 3 Września 2023 Napisano 3 Września 2023 Nick: Major2006 Nick osoby nakładającej kare: @Tioman Powód nałożenia kary: Odwalanie pojazdem Krótki opis sytuacji: No sprawa wyglada tak że pod mechanikiem wjechałem koledze w samochód lekko nawet go nie uszkadzając po prsotu sie z nim droczyłem i dostałem prawko. Dowody: Coś od siebie: Myśle że kolega nie ma mi tego za złe i dodam tylko to że osobnik piszący na mnie raporta też we mnie wjezdzał a kolega z pod mechanika też mnie lekko uderzał czyli chyba nie miał mi za złe tego co robie. Bardzo przepraszam za moje zachowanie już będę spokojniej zachowywać się na mirror. ;/
Tioman Napisano 3 Września 2023 Napisano 3 Września 2023 (edytowane) Jak sam widzisz taranowanie na mechaniku nie jest dobrym pomysłem nawet jeśli taranujesz kolegę. Mam nadzieje, że już więcej tak nie będziesz robił. Rozumiem, że dzisiaj jest ostatni dzień eventu wakacyjnego oraz ostatni dzień wakacji dlatego potraktuj to jako szansę i wykorzystaj ją na poprawę. Kara zdjęta. Edytowane 3 Września 2023 przez Tioman
Rekomendowane odpowiedzi