Skocz do zawartości

Major2006 ukarany przez Tioman


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Major2006

Nick osoby nakładającej kare: @Tioman

Powód nałożenia kary: Odwalanie pojazdem

Krótki opis sytuacji: No sprawa wyglada tak że pod mechanikiem wjechałem koledze w samochód lekko nawet go nie uszkadzając po prsotu sie z nim droczyłem i dostałem prawko.

Dowody:image.png.c82e7a22671a058a4e32060c8480f629.png

Coś od siebie: Myśle że kolega nie ma mi tego za złe i dodam tylko to że osobnik piszący na mnie raporta też we mnie wjezdzał a kolega z pod mechanika też mnie lekko uderzał czyli chyba nie miał mi za złe tego co robie. Bardzo przepraszam za moje zachowanie już będę spokojniej zachowywać się na mirror. ;/

Napisano (edytowane)

Jak sam widzisz taranowanie na mechaniku nie jest dobrym pomysłem nawet jeśli taranujesz kolegę. Mam nadzieje, że już więcej tak nie będziesz robił.

Rozumiem, że dzisiaj jest ostatni dzień eventu wakacyjnego oraz ostatni dzień wakacji dlatego potraktuj to jako szansę i wykorzystaj ją na poprawę.

Kara zdjęta.

Edytowane przez Tioman
  • Queen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...