Skocz do zawartości

CyganK ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: CyganK
Nick osoby nakładającej karę: Proklin
Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów serwera
Krótki opis sytuacji: Ponad 3 lata temu miał miejsce reset servera, nic nadzwyczajnego. Zrespiłem się na bazie organizacji w Paleto i jak najszybciej udałem się na komis nieopodal naszej bazy. Moją uwagę zwrócił Moonbeam, potencjalny zysk to też bez jakiegokolwiek zastanowienia wsiadłem do pojazdu w celu jego kupna. Komis jak to komis, było tam wielu innych graczy którzy przyjechali w tym samym celu co ja. Wracając do sedna sprawy, od razu po zakupie pojazdu zostałem z niego wyrzucony przez jednego z graczy, w ten sam sposób w jaki wyrzuca się graczy/postacie w GTA online czy też w samej fabule. Gracz po wejściu do pojazdu zakupił go, chwile później sytuacja wydarzyła się ponownie i ponownie, koniec końców oprócz mnie bana dostało jeszcze trzech innych graczy za tą samą sytuacje.
Dowody: Brak
Coś od siebie: Od momentu otrzymania bana minęły ponad 3 lata, faktem jest że w międzyczasie posiadałem multikonto na którym co prawda się nie nagrałem gdyż bardzo szybko zostałem zbanowany. Od tego czasu moje zachowanie się zmieniło względem tego, co miało miejsce kiedyś. Nie ulega wątpliwości słuszność kary, to też dopiero teraz zwracam się z prośbą o odbanowanie. Odczekałem już sporo czasu, kara dała mi dużo do myślenia. Przepraszam za swoje zachowanie przed banem oraz za feralną sytuacje przez którą zostałem zbanowany oraz za wszystkie sytuacje które mogły się negatywnie przyczynić do rozwoju serwera. Chciałbym móc wrócić na serwer, spędzać miło czas razem z moimi znajomymi. Proszę o danie mi ostatniej szansy.

Wstawiam za CyganK, nie odpowiadam za treść apelacji.

Edytowane przez DDdudekPL
  • Haha 1
  • Jestem za 11
  • Jestem przeciw 2
  • DDdudekPL zmienił tytuł na CyganK ukarany przez Proklin
Napisano
1 godzinę temu, DDdudekPL napisał:

faktem jest że w międzyczasie posiadałem multikonto na którym co prawda się nie nagrałem gdyż bardzo szybko zostałem zbanowany

A na temat tego osobnika co masz do powiedzenia?

image-9.png

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Confused 1
Napisano

"To nie ja xd"
Wstawiam za CyganK, nie odpowiadam za treść

  • Haha 1
Napisano

No dobrze, dobrze niech Ci będzie.
Możemy dać Ci drugą szansę, jednak ze względu na wiele kar (aż 6 banów) na Twoim koncie oraz poprzedniego oszusta musisz spełnić nasze warunki:

  • prace społeczne***: 125 000$ przez 4 miesiące na Pizzaboy'u
  • poprawa zachowania - najmniejsze wybryki skutkować będą powrotem bana

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

Jeśli akceptujesz warunki, odpowiedz w tym temacie.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano

"Zgadzam się"
Wstawiam za CyganK, nie odpowiadam za treść

Napisano

Bany forum oraz gra zdjęte, prace społeczne nałożone. Możesz wrócić na serwer.

  • Like 1
  • Thanks 3
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...