Skocz do zawartości

Skarga na CyganK


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 09.05.2019  20:10

Nick oskarżającego: milicjant4

Nick oskarżonego: CyganK

Powód napisania skargi: Taran holownikiem na giełdzie.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

Opis: Jak widać na nagraniu gracz jechał wprost na mnie więc tłumaczenie, że dostał desynchro raczej nie przejdzie. Oczywiscie oskarżony udawał głupa gdy we mnie wjechał bo zaczął mówić, że nie wie o co chodzi. Dodatkowo z tego co wiem to holownik służy do pracy a nie użytku jako transport na giełde.

Edytowane przez milicjant4
  • Like 4
  • Thanks 1
Napisano

On jak zwykle tylko odwala, i zaczepia ehh, ja tam się nawet nie wdaje z nim w gadki i odjeżdżam.

  • Like 1
Napisano

Nie polecam uzytkownika, co chwile jest z nim jakas akcja i nie potrafi sie zachowac w żadnej sytuacji. Czarna owca serwera. 

  • Like 1
Napisano

Podpisuje się pod panami wyżej, typowy cwaniaczek, którego najzwyczajniej trzeba skrócić.

  • Like 1
Napisano

Również potwierdzam, nic tylko ciągle taranuje na holo, odwala ogólnie na serwerze.

  • Like 1
Napisano

Taranuje cały czas ten typ fajnie że nagrałeś to ;) szacun ByKu! Ten Cygan to typowy gimbus co po matkach jeździ. +1 dajcie mu porządną kare, typowy atencjusz lepiej nie wszczynać z nim rozmów bo zostaniecie zwyzywani ,a te muty na 30 min nic nie dadzą dla niego to tylko chwila. Jest to typowy gracz co tylko utrudnia grę. 

  • Like 3
Napisano

Typowy internetowy troll, karmiony przez innych, niewinnych uzytkownikow, jak i graczy na FiveLife.

Co dla niego jest posilkiem? Chyba sam fakt, ze zostal przylapany, cos mi sie wydaje iz on cieszy sie z kazdego Mute, jakiego wylapie a w pozniejszym czasie wraca po wiecej. 

Dlatego, wsadzilbym mu cos wiecej do pyska anizeli samo mute :)
Moze tak... banik na 12 / 24h :) ?

  • Like 1
Napisano

Tak potwierdzam Może taranik był ale desynchro też było :D 

 

Napisano (edytowane)

Skoro było desynchro to dlaczego wjeżdzając w zielone auto po lewej Cie zatrzymało do 0 + dlaczego gdy próbowałes ruszyc "uniemozliwiałem" Ci ruszenie holownikiem? Z tego co wiem to na desynchro nie pokazuje zadnych aut dopóki sie nie wczytają. Dodam iż na samej minimapie widac jak jechałes wprost na mnie. Skończ się kompromitować człowieku, bo daleko w życiu takim sposobem nie zajdziesz. A zapomniałbym, jesli miales desynchro to dlaczego wjezdzajac we mnie sam odskoczyles na bok holownikiem? Przeciez jak przejedziesz przez kogos na desynchro to jedziesz dalej bo nie masz kolizji z autem ktorego nie widzisz? 

 

Edytowane przez milicjant4
Napisano

Dosyć często to desynchro masz Cygan ;x

  • Like 1
Napisano (edytowane)

Ludzie ale nie róbcie z tej skargi offtopicu. 

Edytowane przez milicjant4
  • Developer/owner
Napisano

Graczowi zostały odebrane uprawnienia kategorii C na 7 dni.

  • Like 1
  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...