Skocz do zawartości

Tomeko_XD ukarany przez Beezy.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Tomeko_XD

Nick osoby nakładającej kare:  Beezy.

Powód nałożenia kary:  Liczne kary, brak poprawy 

Krótki opis sytuacji:  Zaczęło się tak, że pobiegłem po motorek i postanowiłem wjechać obok tej sceny gdy były licytacje dnia 19.08.23r. i chwilę później dostałem prawko kat. A ( nie pamiętam za co i niestety nie posiadam screenshota tej kary ) i kolejną chwilę później dostałem bana o treści ,,liczne kary, brak poprawy". Jeszcze jakiś dzień wcześniej dostałem również kare i to 3, mute \ mute vc \ prawko kat. B, jak się nie myle mute był chyba za toksyczność a mute vc to nie pamiętam za co, a prawko było za taranowanie. ( nie posiadam screenshotów tych kar również )

Dowody: image.png image.png.dc73efe04574ac30614bbb6d5f46fe53.png( nie mam pojęcia o co chodzi więc załączam to )

Coś od siebie: Chciałbym wrócić na serwer nie tylko przez to, że jest event wakacyjny ale po prostu wrócić bo grało się okej i było z kim się tam np. bawić lub polatać boczurami, więc obiecuję poprawę na serwerze i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji. Dziękuję pozdrawiam z rodzinkom 
{ pozdrawiam calą org. The Lost )

  • Haha 5
  • Confused 1
  • Jestem za 1
  • Administrator
Napisano

Na ten moment odrzucam apelację. Spróbuj ponownie za jakiś czas.

  • Sad 1
  • Jestem za 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...