.dwayn. Napisano 12 Sierpnia 2023 Napisano 12 Sierpnia 2023 grałem dzisiaj i jak zawsze i miałem kontrole policyjna policjant mi odpuscił ale powiedział ze mam za pól godziny sie stawić na komende jezdziłem i jak mnie zatrzymał drugi policjan tu sie przyznam uciekłem ale też tego dnia miałem słaby internet i co chwile mi wywalalo kiedy byłem obok holownika mnie policja zatrzymała i wtedy kolejny raz mnie wywaliło bo co jakiś czasz regularnie mniej wiecej co jakieś 10 5 minut i jak internet mi sie ogarnoł wbiłem i jechałem z sendy juz mnie nie wywalalo nic gość mnie zatrzymuje na ulicy coś tam do mnie mówi i nagle dostaje bana i nie wiem o co chodzi potem kolega z którym jestem na discordzie wysyła mi zdecie ze dostałem bana za uciekanie z serwera [a i tak btw z nim nawet gadać nie mogłem bo mi internet wywalalo] 1
Baldi1331 Napisano 12 Sierpnia 2023 Napisano 12 Sierpnia 2023 @.dwayn.Zastosuj się do wzoru. https://fivelife.pl/forums/topic/8-wzór-apelacji-o-zdjęcie-kary/
Junior Administrator Stasiowee Napisano 15 Sierpnia 2023 Junior Administrator Napisano 15 Sierpnia 2023 W dniu 12.08.2023 o 22:30, .dwayn. napisał: grałem dzisiaj i jak zawsze i miałem kontrole policyjna policjant mi odpuscił ale powiedział ze mam za pól godziny sie stawić na komende jezdziłem i jak mnie zatrzymał drugi policjan tu sie przyznam uciekłem ale też tego dnia miałem słaby internet i co chwile mi wywalalo kiedy byłem obok holownika mnie policja zatrzymała i wtedy kolejny raz mnie wywaliło bo co jakiś czasz regularnie mniej wiecej co jakieś 10 5 minut i jak internet mi sie ogarnoł wbiłem i jechałem z sendy juz mnie nie wywalalo nic gość mnie zatrzymuje na ulicy coś tam do mnie mówi i nagle dostaje bana i nie wiem o co chodzi potem kolega z którym jestem na discordzie wysyła mi zdecie ze dostałem bana za uciekanie z serwera [a i tak btw z nim nawet gadać nie mogłem bo mi internet wywalalo] Brak wzoru. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi