Skocz do zawartości

odwołanie od bana


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

grałem dzisiaj i jak zawsze i miałem kontrole policyjna policjant mi odpuscił ale powiedział ze mam za pól godziny sie stawić na komende jezdziłem i jak mnie zatrzymał drugi policjan tu sie przyznam uciekłem ale też tego dnia miałem słaby internet i co chwile mi wywalalo kiedy byłem obok holownika mnie policja zatrzymała i wtedy kolejny raz mnie wywaliło bo co jakiś czasz regularnie mniej wiecej co jakieś 10 5 minut i jak internet mi sie ogarnoł wbiłem i jechałem z sendy juz mnie nie wywalalo nic gość mnie zatrzymuje na ulicy coś tam do mnie mówi i nagle dostaje bana i nie wiem o co chodzi potem kolega z którym jestem na discordzie wysyła mi zdecie ze dostałem bana za uciekanie z serwera [a i tak btw z nim nawet gadać nie mogłem bo mi internet wywalalo]image.png

  • Haha 1
  • Junior Administrator
Napisano
W dniu 12.08.2023 o 22:30, .dwayn. napisał:

grałem dzisiaj i jak zawsze i miałem kontrole policyjna policjant mi odpuscił ale powiedział ze mam za pól godziny sie stawić na komende jezdziłem i jak mnie zatrzymał drugi policjan tu sie przyznam uciekłem ale też tego dnia miałem słaby internet i co chwile mi wywalalo kiedy byłem obok holownika mnie policja zatrzymała i wtedy kolejny raz mnie wywaliło bo co jakiś czasz regularnie mniej wiecej co jakieś 10 5 minut i jak internet mi sie ogarnoł wbiłem i jechałem z sendy juz mnie nie wywalalo nic gość mnie zatrzymuje na ulicy coś tam do mnie mówi i nagle dostaje bana i nie wiem o co chodzi potem kolega z którym jestem na discordzie wysyła mi zdecie ze dostałem bana za uciekanie z serwera [a i tak btw z nim nawet gadać nie mogłem bo mi internet wywalalo]image.png

Brak wzoru. Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...