Bonifacy Napisano 12 Sierpnia 2023 Napisano 12 Sierpnia 2023 Data i godzina zdarzenia: 12.08.2023 g. od ok. 2:00 do 2:10 Nick oskarżającego: Bonifacy Nick oskarżonego: dzuk3son, Petrosus, Piraciako Powód napisania skargi: W dniu 12.08.2023 zostałem na początku staranowany przez owych graczy gdzie kierowcą był gracz dzuk3son. Olałem temat pojechałem dalej, lecz gracze w dalszym ciągu taranowali mój pojazd i przeszkadzali w grze. Udałem się z tymi utrudnieniami na mechanika przy okazji wysyłając /report na gracza który prowadził, lecz widocznie nie było nikogo z administracji w grze. W momencie jak wysiadłem z auta i udałem się na mechanika został wykonany VDM. Gracze świetnie bawili się uprzykrzając mi grę do momentu, aż nie pojawił się inny gracz i wtedy grali jak by nigdy nic się nie stało. Proszę o ukaranie wszystkich trzech graczy, ponieważ jak widać na tym kawałku filmu (niestety za późno włączyłem nagrywanie) bardzo dobrze bawili się robiąc VDM od razu po spawnie. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1 1 1
Bonifacy Napisano 12 Sierpnia 2023 Autor Napisano 12 Sierpnia 2023 Gracze zostali poinformowani o skardze w wiadomości na forum 1
Piraciako Napisano 12 Sierpnia 2023 Napisano 12 Sierpnia 2023 (edytowane) Jako iż zostałem "oskarżony" to się wypowiem 44 minuty temu, Bonifacy napisał: Proszę o ukaranie wszystkich trzech graczy, ponieważ jak widać na tym kawałku filmu (niestety za późno włączyłem nagrywanie) bardzo dobrze bawili się robiąc VDM od razu po spawnie. Dlaczego ma zostać ukarana cała 3? Ja w tamtej chwili byłem na AFKu po strzelaninie z innymi graczami i nie miałem wpływu na to co robi kierowca pojazdu, więc oskarżenie o VDM osób siedzących w pojedzie moim zdaniem jest bezsensowne. Na clipie wysłanym przez Ciebie ani ja, ani @Petrosus nic do Ciebie/kierowcy nie piszemy/mówimy więc równie dobrze i sam Petrosus mógłby być AFK. Kara jest jak najbardziej wskazana, ale nie dla całej trójki tylko dla kierowcy, który jak widać na dołączonym wyżej nagraniu cię zabił. Z poważaniem, Piraciako Edytowane 12 Sierpnia 2023 przez Piraciako 1 skarga na "mnie" :( 3
dzuk3son Napisano 12 Sierpnia 2023 Napisano 12 Sierpnia 2023 (edytowane) 9 godzin temu, Piraciako napisał: Jako iż zostałem "oskarżony" to się wypowiem Dlaczego ma zostać ukarana cała 3? Ja w tamtej chwili byłem na AFKu po strzelaninie z innymi graczami i nie miałem wpływu na to co robi kierowca pojazdu, więc oskarżenie o VDM osób siedzących w pojedzie moim zdaniem jest bezsensowne. Na clipie wysłanym przez Ciebie ani ja, ani @Petrosus nic do Ciebie/kierowcy nie piszemy/mówimy więc równie dobrze i sam Petrosus mógłby być AFK. Kara jest jak najbardziej wskazana, ale nie dla całej trójki tylko dla kierowcy, który jak widać na dołączonym wyżej nagraniu cię zabił. Z poważaniem, Piraciako musi być ten pierwszy raz 🥰 edit: gdybyś trzymał kulturke to bym nic ci nic nie zrobił a wolałeś napisać słowo "spierdalaj" gdzie widać na filmie. zdjęcie z filmiku: Edytowane 12 Sierpnia 2023 przez dzuk3son kolejna nutka patrixa1221 dzisiaj o 17:00
Petrosus Napisano 12 Sierpnia 2023 Napisano 12 Sierpnia 2023 @Bonifacychciałbym podkreślić że byłem od dłuższego czasu na AFKu na pasażerce więc w jaki sposób miałbym cię staranować kolego?
Bonifacy Napisano 12 Sierpnia 2023 Autor Napisano 12 Sierpnia 2023 @Petrosus @Piraciako każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, tak samo jak każdy ma prawo do obrony. Od osądzania kto jest winny a kto nie jest administracja, a nie ja. Ja oznaczyłem wszystkie osoby biorące udział w przewinieniu w większym bądź mniejszym stopniu. Temat zostawiam do osądzenia administracji. 3
Bonifacy Napisano 12 Sierpnia 2023 Autor Napisano 12 Sierpnia 2023 17 godzin temu, dzuk3son napisał: musi być ten pierwszy raz 🥰 edit: gdybyś trzymał kulturke to bym nic ci nic nie zrobił a wolałeś napisać słowo "spierdalaj" gdzie widać na filmie. zdjęcie z filmiku: Po 10 minutach taranowania? Dajmy sobie spokój, to możesz wmówić dziecku. Z resztą wszystko można wyciągnąć z logów 🙂 1 2
Queen Napisano 12 Sierpnia 2023 Napisano 12 Sierpnia 2023 (edytowane) @dzuk3son Zostanie ukarany za VDM kat B Co do @Piraciako oraz @Petrosus na nagraniu nie widzę nigdzie ich winy.Skargę zamykam oraz przenoszę do archi Edytowane 12 Sierpnia 2023 przez Queen 1
Rekomendowane odpowiedzi