Skocz do zawartości

Uruchamianie RAGEMP ale odpala się menu z wybraniem ustawień singleplayer i itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Gdy pobrałem RAGEMP wpisałem sobie w wyszukiwarce fivelife i gdy wchodziłem na serwer to zamiast mnie przekierować na serwer byłem w zakładce wybierania ustawień trybu fabularnego i tak dalej pomoże ktoś ponieważ chciałbym pograć a nie wiem co z tym zrobić.

I następnym problemem jest to że gdy pobieram ragemp z ich strony to zamiast instalator dostaję grę już jakby zainstalowaną

 

Edytowane przez PatrykTyda
  • 2 miesiące temu...
Napisano (edytowane)

Napisz na discordzie w dziale #pomoc napewno ci ktoś pomoże, jedna osoba miała już taki problem pomógł reinstall wszystkich C++'ów

Edytowane przez L0Liting
  • 3 lata później...
Napisano

Z powodu braku aktywności tematu.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Arrow zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...