Skocz do zawartości

Apelacja od kary za vdm


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: brazil_oliwka

Nick osoby nakładającej kare:  WolnoLukasz

Powód nałożenia kary: VDM

 

Krótki opis sytuacji: Chciałem sobie pożartować z kolegą którego znałem gadałem z nim na dc i nie miał żadnego problemu w tym ze jeżdżę obok niego niestety przypadkiem go zabiłem:( i dostałem vdm koniec sytuacji 

  • Haha 1
Napisano

Potwierdzam tak bylo

55 minut temu, brazil_oliwka napisał:

Nick: brazil_oliwka

Nick osoby nakładającej kare:  WolnoLukasz

Powód nałożenia kary: VDM

 

Krótki opis sytuacji: Chciałem sobie pożartować z kolegą którego znałem gadałem z nim na dc i nie miał żadnego problemu w tym ze jeżdżę obok niego niestety przypadkiem go zabiłem:( i dostałem vdm koniec sytuacji 

 

  • Junior Administrator
Napisano

Niestety nie była to jednorazowa akcja, tego wieczoru. 
Następnym razem jak „wygłupiacie się z kolegą” róbcie tak, aby osoba postronna nie ucierpiała i nie musiała pisać raportów 

Na ten moment kara nie zostanie zdjęta a apelacje zamykam i przenoszę do archiwum

  • Confused 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...