Skocz do zawartości

Skarga na Indo, _xzvnc_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia:24.07.2023, ok. 22

Nick oskarżającego:Kapignuj

Nick oskarżonego:Indo, _xzvnc_

Powód napisania skargi:Toksyczność

Dowody w postaci logów lub screenshotów:image.thumb.png.f3b3ed6365055ca087cda4941ec82a6d.png

Koledzy za bardzo się poczuli po wyrzuceniu ich z auta i odmowy podwózki :D

Edit: ss z poiformowania o skardze(obiecuje, ze to bylo przy nich)image.thumb.png.4ac600cafc872c7a8dd4991f662d6d15.png

Edytowane przez Kapignuj
  • Jestem za 1
Napisano

Koledzy mysla ze im plantacje zglosilimy i nas chca lamac aha

  • Confused 2
Napisano

@Indo oraz @_xzvnc_ Zostaną ukarani za Toksyczność.

Skargę zamykam oraz przenoszę do Archiwum
 

  • Like 2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...