davidrag Napisano 15 Lipca 2023 Napisano 15 Lipca 2023 (edytowane) Nick: @davidrag Nick osoby nakładającej kare: @Beezy Powód nałożenia kary: Przyjmowanie majatku Krótki opis sytuacji: Przyjąłem 3 autka z niskim ID (od jakiegoś gościa), które spieniężyłem, który włamał się na konto nieaktywnego gracza. Dowody: Podobno są logi, ja ich nie posiadam Coś od siebie: Wiem ze zabrania tego regulamin i tak dalej ale pokusa byla mocna. Z autek zarobiłem niecałe 1.300.000$. Jestem w stanie zwrócić całość i zrobić jakieś zadośćuczynienie. Ban na 13 lat chyba jest troche nieadekwatny. Edytowane 16 Lipca 2023 przez davidrag 1 2 3 2
Administrator Beezy Napisano 12 Sierpnia 2023 Administrator Napisano 12 Sierpnia 2023 Nie tolerujemy włamań na konta oraz czerpania korzyści z włamań przeprowadzanych przez znajomych. Nie zostaniesz odbanowany. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi