Skocz do zawartości

davidrag ukarany przez Beezy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: @davidrag

Nick osoby nakładającej kare: @Beezy

Powód nałożenia kary: Przyjmowanie majatku 

Krótki opis sytuacji: Przyjąłem 3 autka z niskim ID (od jakiegoś gościa), które spieniężyłem, który włamał się na konto nieaktywnego gracza.

Dowody: Podobno są logi, ja ich nie posiadam

Coś od siebie: Wiem ze zabrania tego regulamin i tak dalej ale pokusa byla mocna. Z autek zarobiłem niecałe 1.300.000$. Jestem w stanie zwrócić całość i zrobić jakieś zadośćuczynienie. Ban na 13 lat chyba jest troche nieadekwatny.

Edytowane przez davidrag
  • Haha 1
  • Confused 2
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 2
  • 4 tygodnie później...
  • Administrator
Napisano

Nie tolerujemy włamań na konta oraz czerpania korzyści z włamań przeprowadzanych przez znajomych.
Nie zostaniesz odbanowany.

  • Like 1
  • Haha 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...