Skocz do zawartości

Skarga na Gracza 4papryk4


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To najpierw napisz jaki powód był gonienia @Emilqa0. Uwziałes sie na nia bo ci nie odpisuje na pv XD

Edytowane przez 4papryk4
  • Haha 2
  • Sad 1
Napisano

Już pomijając temst discorda gdzie @Emilqa0sama do mnie pisze a ja nie chce utrzymywać żadnego kontaktu. To byla to zwykla rutynowa kontrola do której mam jak najbardziej prawo i mogę zrobić ją każdemu, nie zatrzymała się więc wraz z kolegami ze służby zaczęliśmy pościg ;)

  • Haha 2
Napisano

Gracz @4papryk4zostanie ukarany za VDM na kat. H
Zamykam i przenoszę do archiwum

  • Jestem za 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...