Skocz do zawartości

uczek ukarany przez Beezy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: uczek

Nick osoby nakładającej kare: Beezy

Powód nałożenia kary: Ucieczka z serwera podczas pościgu

Krótki opis sytuacji:  Właściwie to ciężko mi to opisać, niby pościg był, ale jakoś udało mi się "uciec"(?) radiowozom, po czym udałem się rozwalonym samochodem do garażu. Z tego co pamiętam to opony wystrzeliły mi dopiero w okolicach podjazdu pod domem.

Dowody: Brak, nie sądziłem, że ta akcja to będzie coś specjalnego.

Coś od siebie: Sytuacja się nie powtórzy, możliwe, że za luźno podszedłem do "pościgu" jako do typowego RPG, co okazało się niezbyt realistyczne.

  • Administrator
Napisano

Problem w tym, ze właśnie nie udało Ci się uciec goniącym radiowozom. Dwa razy ( 2 i 15 czerwca) uciekłeś do interioru garażu przy swoim domu, mając LSPD bezpośrednio za plecami, nie ma więc mowy o udanej ucieczce.

Sam ban jest tylko na 24 godziny, z czego do końca zostały niecałe dwie, więc samą apelację pozwolę sobie odrzucić. Na serwer będziesz mógł wrócić po godzinie 12:42.

Trzymaj jednak za słowo, że podobna sytuacja więcej się nie powtórzy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...