Skocz do zawartości

patrykkk161 ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

 

Nick:  patrykkk161

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: XqZX963.png.f2200f958fe3ac7e84dc6641f87c939d.png

Krótki opis sytuacji: No co, było się kiedyś głupim, ziomek poprosił o założenie konta na email żeby połączył się z forum czy coś takiego, no i pewnego dnia mnie wkurzył więc mu zmieniłem hasło i tyle..

Dowody: Logi zapewne są, choć nie wiem, to bylo 3-4 lata temu

Coś od siebie: Podrosłem trochę, chciałbym otrzymać UB żeby poczilować na serwerze i w sumie to pograc, bardzo mi brakuje takiego serwera, przypomniałem sobie o was po 2 latach od tamtej apelacji. Po prostu mam ochote na gierke na RPG. Wydaje mi się, że już odsiedziałem swoją karę, te kilka lat too wiadomka, zmieniło życie, prosiłbym jednak o danie drugiej szany.

  • Administrator
Napisano

Tak jak w poprzednich apelacjach, poproś o wypowiedź osobę, która jest z tym powiązana.

Napisano
W dniu 13.06.2023 o 20:33, NyKo napisał:

Tak jak w poprzednich apelacjach, poproś o wypowiedź osobę, która jest z tym powiązana.

Trochę czasu minęło, postaram się znaleźć jakichś kontakt, dajcie mi troche czasu.

Napisano

Witam. Włamanie było na moje konto, myślę iż ten oto użytkownik zmądrzał poniósł konsekwencje oraz "odsiedział' swoją karę. Po takim upływie czasu doszedłem do wniosku, że w sumie można mu dać drugą szansę, sprawa została wyjaśniona i nie ma co drążyć tematu. Jeżeli administracja wyrazi zgodę oraz chęci jestem za daniem drugiej szansy gdyż każdy na nią zasługuje. Pozdrawiam Ulani.

  • Administrator
Napisano

Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:


-status OSZUST na trzy miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
-blokada handlu na trzy miesiąc
-prace społeczne 20k na holownikach przez miesiąc

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Ban na discordzie pozostaje.

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Napisano
7 minut temu, NyKo napisał:

Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:


-status OSZUST na trzy miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy
-blokada handlu na trzy miesiąc
-prace społeczne 20k na holownikach przez miesiąc

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Ban na discordzie pozostaje.

Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie.

Akceptuje.

  • Administrator
Napisano

Ban został zdjęty.

  • Like 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...