MrDress2 Napisano 10 Czerwca 2023 Napisano 10 Czerwca 2023 Data i godzina zdarzenia: 08.06/09.06/10.06.2023r Nick oskarżającego: @MrDress2 Nick oskarżonego: @SzyszkaGamesPlay , @CrystalElemental Powód napisania skargi: szyszka za Utrudnianie rozgrywki , celowy taran , utrudnianie pracy LSPD , TOXIC . , crystal za taranowanie A wiec zaczynając od początku pewnego słonecznego dnia maszyna losująca wylosowała zadanie dziennie rybak X20. Pojechałem na mirror łowić rybki w ciszy lecz moją ciszę zakłóciła organizacja SBF ciągłymi zaczepkami w moja stronę , spychali mnie pojazdem czy własnym ciałem lecz nie zwracałem na to uwagi. Po skończonym daily pojechałem pełnić służbę gdyż kolega z frakcji zapytał mnie "dresik idziesz na służbę?" . Weszliśmy na służbę i pojechaliśmy na mirror rozgonić towarzystwo z jeziorka gdyż takie są nasze obowiązki. Początkowo nikt oprócz szyszki nie sprawiał problemów a szyszka jak to szyszka zaczyna od wyzwisk w moją stronę , po 2-3 wyzwisku poprosiłem by się uspokoił lecz to nie pomogło więc po 2 ostrzeżeniu i braku zaprzestania wyzwisk w moja stronę zakułem go po czym odwiozłem na komendę gdzie przez bite 7-8 minut leciała we mnie wiązanka wyzwisk. Po całej sytuacji na następny dzień jechałem na mirror naprawić pojazd zostałem staranowany za nic czego świadkiem jest @Kuba50037.Dzisiaj podczas próby naprawy 2-krotnie szyszka specjalnie zszedł z mechanika by nas nie naprawić. Dowody w postaci logów lub screenshotów: https://youtu.be/2LDARArvm8I / https://streamable.com/hwvahl / https://streamable.com/d2ncbl / https://streamable.com/8dgwgd / 2 1
Enemy5 Napisano 10 Czerwca 2023 Napisano 10 Czerwca 2023 Chciałbym tobie dodać że szyszka za te wyzwiska został przez ciebie ukarany Jailem więc po kij skarga za obrazę? 1
Enemy5 Napisano 10 Czerwca 2023 Napisano 10 Czerwca 2023 druga sprawa łowiłeś obok nas, tym samym zagradzałeś przejście dla pieszych na chwilę znikłeś i przyjechałeś radiowozem na służbie ukazując swoje alter ego wyższością nad innymi graczami bo jesteś w policjii co jest zupełnie śmieszne bo według twojego myślenia każdy gracz to bambik
ArcadiusS Napisano 10 Czerwca 2023 Napisano 10 Czerwca 2023 Zacznijmy od tego może drogi panie dresie, dlaczego oznaczasz całą organizacje SBF? To jest pierwsza rzecz bo nie byli tam wszyscy. Druga sprawa to taka, że sam stałeś tam przed służbą i łowiłeś ryby, a pojazd był obok ciebie, dodatkowo tak zaparkowany, że piesi nie mieli by jak przejść, a przecież według §1.4 Funkcjonariusz ma obowiązek godnego reprezentowania frakcji podczas służby jak i poza nią. ;D Kolejna trzecia kwestia to taka, że napisałeś przegonić towarzystwo, tylko jest jeden mały problem, ty nawet nie odgrywałeś Role Play a w punkcie §2.18 Funkcjonariusz ma obowiązek odgrywania RP. W następnym dniu, było to samo przyjechałeś, nie przedstawiłeś się, tylko od razu podałeś powód a w punkcie §3.2 Funkcjonariusz ma obowiązek przedstawić się i podać powód zatrzymania do kontroli. I chciałeś nas znowu odgonić, ale szkopuł jest w tym taki że ja chciałem odegrać z tobą Role Play, a ty po prostu mnie zlałeś a według punktu §2.19 Funkcjonariusz widząc, że gracz chcę odegrać akcję RP ( napad, porwanie, wypadek itd.) jest zobowiązany do jej przeprowadzenia, dodatkowo znowu łamiąc §2.18 Funkcjonariusz ma obowiązek odgrywania RP. Na nagraniu w poniższym linku jest wszystko ładnie nagrane, jak olewasz sprawę, dodatkowo łamiąc Regulamin LSPD: §1.3 Funkcjonariusz ma obowiązek przestrzegania regulaminów frakcji. §1.4 Funkcjonariusz ma obowiązek godnego reprezentowania frakcji podczas służby jak i poza nią. §2.18 Funkcjonariusz ma obowiązek odgrywania RP. §2.19 Funkcjonariusz widząc, że gracz chcę odegrać akcję RP ( napad, porwanie, wypadek itd.) jest zobowiązany do jej przeprowadzenia. §3.2 Funkcjonariusz ma obowiązek przedstawić się i podać powód zatrzymania do kontroli. Także jak widać złamałeś AŻ 5 Pod Punktów! Jeśli coś pominąłem to proszę o dodanie tego w odpowiedzi. Aha i to jest link do dowodu w postaci filmiku:
Administrator Beezy Napisano 10 Czerwca 2023 Administrator Napisano 10 Czerwca 2023 @SzyszkaGamesPlay zostanie ukarany za: - prowokacje LSPD - toksyczność VC - utrudnianie gry - VDM @CrystalElemental na ten moment zostanie jedynie słownie ostrzeżony, gdyż zgodnie co do punktu regulaminu działu dot. taranowania: Skarga o taranowanie będzie automatycznie odrzucana, takie sytuacje rozwiązujemy w raportach, wyjątkiem jest tylko wtedy kiedy gracz celowo utrudnia grę. Jednak od tego utrudniania gry dzieliło Cię naprawdę niewiele, także radzę się uspokoić i na przyszłość nie brać udziału w podobnych sytuacjach, bo na upomnieniu już się nie skończy. @ArcadiusS skargę na działania podjęte na służbie LSPD możesz skierować tutaj:https://fivelife.pl/forums/forum/86-lspd-pochwały-skargi/ Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi