Skocz do zawartości

HWGBagieta ukarany przez Beezy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: HWGBagieta

Nick osoby nakładającej kare: Beezy

Powód nałożenia kary: Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: byłem na mechaniku typ mi nie chcial naprawic i sie nie ruszal to go lekko potracilem autem zeby sie ruszyl tepnal sie admin zwyzywalem mechanika tego ale admin uznal ze bylo to skierowane do niego przepraszam cie Beezy bardzo cie lubie i nie wyzywalem ciebie tylko tego mechanika 

Dowody: brak

Coś od siebie: Jest mi głupio, ze tak sie zachowalem i teraz bym tak nie zrobil i przemyslalbym swoje slowa przepraszam 

  • Haha 1
  • Jestem za 1
  • 3 tygodnie później...
Napisano

@Beezydaj unbanika prosze przepraszam za moje zachowanie nie chcialem ciebie zwyzywac :(

  • Administrator
Napisano

Mam nadzieję, że przemyślałeś swoje zachowanie. Z racji niewielkiego stażu gry otrzymasz szansę na wcześniejszy powrót.

Odbanowany.

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...