HWGBagieta Napisano 9 Czerwca 2023 Napisano 9 Czerwca 2023 Nick: HWGBagieta Nick osoby nakładającej kare: Beezy Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: byłem na mechaniku typ mi nie chcial naprawic i sie nie ruszal to go lekko potracilem autem zeby sie ruszyl tepnal sie admin zwyzywalem mechanika tego ale admin uznal ze bylo to skierowane do niego przepraszam cie Beezy bardzo cie lubie i nie wyzywalem ciebie tylko tego mechanika Dowody: brak Coś od siebie: Jest mi głupio, ze tak sie zachowalem i teraz bym tak nie zrobil i przemyslalbym swoje slowa przepraszam 1 1
HWGBagieta Napisano 25 Czerwca 2023 Autor Napisano 25 Czerwca 2023 @Beezydaj unbanika prosze przepraszam za moje zachowanie nie chcialem ciebie zwyzywac
Administrator Beezy Napisano 30 Czerwca 2023 Administrator Napisano 30 Czerwca 2023 Mam nadzieję, że przemyślałeś swoje zachowanie. Z racji niewielkiego stażu gry otrzymasz szansę na wcześniejszy powrót. Odbanowany. 1
Rekomendowane odpowiedzi