oskarpalasz Napisano 6 Maja 2019 Napisano 6 Maja 2019 (edytowane) Nick: oskarpalaszNick osoby nakładającej kare: proklin Powód nałożenia kary: byłem oszustem... Krótki opis sytuacji: oferowałem cenę 10krotnie niższą niż przewidzana Dowody: Mi nieznane, administracji tak Coś od siebie: Kłaniam się, nazywam się Oskar Pałasz, dnia 06,05,2019r naruszyłem zasadę handlu na Pańskim serwerze. Oszukałem innego gracza kupując od niego pojazd za cenę 10-krotnie niższą niż przewidziano. Nie zamierzam powoływać się na luki w regulaminie, bez względu na decyzję osoby decyzyjnej w sprawie odwołania, szczerze wyrażam skruchę, żal i nie obiecuję a wręcz ślubuję i klnę się, że wszystko co nieetycznie odebrałem zwrócę w tempie natychmiastowym. Poprzysięgam też, że osobie pokrzywdzonej zwrócę sumę z nadwyżką, którą uczciwie odpracuję w roli magazyniera. Na swoje usprawiedliwienie nie mogę powiedzieć zbyt wiele, jedynie mogę nabąknąć o chęci szybkiego zarobku, spełnienia amerykańskiego snu w krótkim czasie o jakim każdy z nas marzy. Żyjemy w kraju drugiej szansy i właśnie o to proszę, o drugą szansę... Edytowane 6 Maja 2019 przez oskarpalasz mój błąd 1 4 1 2
oskarpalasz Napisano 12 Maja 2019 Autor Napisano 12 Maja 2019 Czy ktoś może odpowiedzieć na moją apelację?
Developer/owner proklin Napisano 15 Maja 2019 Developer/owner Napisano 15 Maja 2019 @oskarpalasz możemy dać Ci szansę na powrót, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco: -pełny zwrot skradzionych przedmiotów/pieniędzy poszkodowanemu -status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy (metody piętnowania oszustów będą jeszcze rozbudowywane) -blokada handlu na miesiąc -prace społeczne***: 7k przez miesiąc w pracy dostawcy pizzy. ***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych. Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo.
oskarpalasz Napisano 16 Maja 2019 Autor Napisano 16 Maja 2019 Okej, Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Chciałbym skorzystać z drugiej opcji. Serdecznie dziękuję Oskar Pałasz
oskarpalasz Napisano 16 Maja 2019 Autor Napisano 16 Maja 2019 Jeszcze raz bardzo przepraszam za moje zachowanie
Developer/owner proklin Napisano 16 Maja 2019 Developer/owner Napisano 16 Maja 2019 Status oszusta został przyznany, masz czas do 16 czerwca 2019 20:00 na odpracowanie prac społecznych. Mamy nadzieję, że ta kara skutecznie wybije Ci z głowy podobne pomysły.
Rekomendowane odpowiedzi