Skocz do zawartości

oskarpalasz ukrany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: oskarpalasz
Nick osoby nakładającej kare: proklin

Powód nałożenia kary: byłem oszustem...

Krótki opis sytuacji: oferowałem cenę 10krotnie niższą niż przewidzana

Dowody: Mi nieznane, administracji tak

Coś od siebie:

Kłaniam się, nazywam się Oskar Pałasz, dnia 06,05,2019r naruszyłem zasadę handlu na Pańskim serwerze. Oszukałem innego gracza kupując od niego pojazd za cenę 10-krotnie niższą niż przewidziano. Nie zamierzam powoływać się na luki w regulaminie, bez względu na decyzję osoby decyzyjnej w sprawie odwołania, szczerze wyrażam skruchę, żal i nie obiecuję a wręcz ślubuję i klnę się, że wszystko co nieetycznie odebrałem zwrócę w tempie natychmiastowym. Poprzysięgam też, że osobie pokrzywdzonej zwrócę sumę z nadwyżką, którą uczciwie odpracuję w roli magazyniera. Na swoje usprawiedliwienie nie mogę powiedzieć zbyt wiele, jedynie mogę nabąknąć o chęci szybkiego zarobku, spełnienia amerykańskiego snu w krótkim czasie o jakim każdy z nas marzy. Żyjemy w kraju drugiej szansy i właśnie o to proszę, o drugą szansę...

Edytowane przez oskarpalasz
mój błąd
  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Sad 2
Napisano

Czy ktoś może odpowiedzieć na moją apelację?

  • Developer/owner
Napisano

@oskarpalasz możemy dać Ci szansę na powrót, jednak musisz spełnić nasze warunki, które wyglądają następująco:

-pełny zwrot skradzionych przedmiotów/pieniędzy poszkodowanemu

-status OSZUST na miesiąc - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy (metody piętnowania oszustów będą jeszcze rozbudowywane)

-blokada handlu na miesiąc

-prace społeczne***: 7k przez miesiąc w pracy dostawcy pizzy.

***System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

 

Drugą możliwością jest wyczyszczenie całego konta i status OSZUST wraz z blokadą handlu na miesiąc bez konieczności wykonania prac społecznych.

Niezależnie od wyboru tracisz możliwość apelacji w podobnych sprawach w przyszłości i ewentualny ban nakładany jest bezterminowo.

Napisano

Okej, Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Chciałbym skorzystać z drugiej opcji. Serdecznie dziękuję

Oskar Pałasz

Napisano

Jeszcze raz bardzo przepraszam za moje zachowanie

 

  • Developer/owner
Napisano

Status oszusta został przyznany, masz czas do 16 czerwca 2019 20:00 na odpracowanie prac społecznych.

Mamy nadzieję, że ta kara skutecznie wybije Ci z głowy podobne pomysły.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...