YankesS Napisano 8 Czerwca 2023 Napisano 8 Czerwca 2023 Nick: YankesS Nick osoby nakładającej kare: kgoryl Powód nałożenia kary: liczne kary, brak poprawy Krótki opis sytuacji: Dostałem bana, ponieważ ciągle odwalałem, za co teraz bardzo mi głupio z dzisiejszej perspektywy. Dowody: brak Coś od siebie: Jest mi głupio, że tak się zachowywałem. Jednak już dorosłem do tego stopnia, że wiem, że to zwykła głupota oraz próba popisu przed kolegami. Jednak przez te miesiące, gdy nie mogłem wejść na serwer z powodu właśnie bana, wiem, że już nie będę tego robić. Chciałbym też przeprosić całą administrację serwera, głównie tych, których wyzywałem, oraz graczy, którzy zostali w jakimś stopniu urażeni. Mam nadzieję, że administracja da mi kolejną szansę i nie będę musiał czekać do końca kary. Pozdrawiam wszystkich graczy. 1 1
HWGBagieta Napisano 9 Czerwca 2023 Napisano 9 Czerwca 2023 zostalem przez ciebie kiedys zwyzywany wybaczam ci i zycze ci zeby cie odbanowali tylko wiecej tak nie rob 2
YankesS Napisano 9 Czerwca 2023 Autor Napisano 9 Czerwca 2023 (edytowane) 2 godziny temu, HWGBagieta napisał: zostalem przez ciebie kiedys zwyzywany wybaczam ci i zycze ci zeby cie odbanowali tylko wiecej tak nie rob Dziękuję ci za przebaczenie mam nadzieje ze administracja to zobaczy i zwolni mnie z kary. Edytowane 9 Czerwca 2023 przez YankesS 1
Administrator NyKo Napisano 11 Czerwca 2023 Administrator Napisano 11 Czerwca 2023 Na twoim koncie widnieje mnóstwo kar za toksyczność, utrudnianie gry, taranowania oraz dwa razy ban za obrazę administracji. Apelacja zostaje odrzucona bez możliwości powrotu do końca bana. Dostałeś już raz taką odpowiedź. 1
Rekomendowane odpowiedzi