Skocz do zawartości

Skarga na patryczek69 (oszustwo finansowe)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 7.06.2023

Nick oskarżającego: Barteqtomarka

Nick oskarżonego: Patryczek69

Powód napisania skargi: Oszustwo finansowe (wytłumaczenie na ss)

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

skarga na patryczek.png 6.png

skarga na patryczek.png

skarga na patryczek.png 2.png

skarga na patryczek.png 3.png

skarga na patryczek.png 5.png

  • Haha 3
Napisano

image.thumb.png.fe44f4eb00c734dd21a958614f332a80.png

tutaj pokazane ze auto w stocku

ps sprzedane juz

HISTORIA TRANSAKCJI OD KUPNA AUTAimage.png.903a2df361fee50793b06f3a5c21ad69.pngimage.png.dd322e86f357efbafd2ffffbfcbb8c24.pngimage.png.f23e64e155bdd8c6e809db39ab492140.pngimage.png.8007bb3c59ee85907ae5f78ad891c335.pngimage.png.b9bbddfdf788514f95c7786234ef5a90.pngimage.png.6cc152c6463d73e0332da3af7c32874f.png

Napisano

chciałbym jeszcze dodać że gracz ignoruje moje wiadomości na discordzie pomimo jego aktywności, oraz w grze udaje głupiego że on o niczym nie wie

Napisano

Konwersacja na discordzie nie może zostać uznana jako dowód w sprawie. Jaką mamy pewność, że jest to gracz, którego dotyczy skarga? Masz może dowody w postaci screenów in-game z rozmowy między Wami?

  • Jestem za 1
Napisano
25 minut temu, Herwi napisał:

Konwersacja na discordzie nie może zostać uznana jako dowód w sprawie. Jaką mamy pewność, że jest to gracz, którego dotyczy skarga? Masz może dowody w postaci screenów in-game z rozmowy między Wami?

skarga na patryczek.png

między innymi ss tutaj. Wysłał zdjęcie gdzie widać jego nick

  • Haha 3
Napisano
26 minut temu, Herwi napisał:

Konwersacja na discordzie nie może zostać uznana jako dowód w sprawie. Jaką mamy pewność, że jest to gracz, którego dotyczy skarga? Masz może dowody w postaci screenów in-game z rozmowy między Wami?

image.thumb.png.d5519903f31633278f1a450935d1b491.png

na dodatek gracz ignoruje wiadomości które do niego wysyłam... A raczej bym nie kupił auta od niego gdybym on to nie on co nie?

  • Haha 2
Napisano

To ile gracz wydał na dany samochód nie jest wyznacznikiem tego ile będzie tam demontażu, na żadnym ze screen'ów nie widzę informacji o kwocie demontażu podanej przez gracza od którego kupiłeś samochód, to że nie znałeś kwoty demontażu części jest twoim niedopatrzeniem, mogłeś poprosić o screenshot z giełdy i nie byłoby żadnego problemu. 

Skargę dorzucam i temat zamykam. 

  • Like 1
  • Jestem przeciw 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...