Barteqtomarka Napisano 8 Czerwca 2023 Napisano 8 Czerwca 2023 Data i godzina zdarzenia: 7.06.2023 Nick oskarżającego: Barteqtomarka Nick oskarżonego: Patryczek69 Powód napisania skargi: Oszustwo finansowe (wytłumaczenie na ss) Dowody w postaci logów lub screenshotów: 3
Barteqtomarka Napisano 8 Czerwca 2023 Autor Napisano 8 Czerwca 2023 tutaj pokazane ze auto w stocku ps sprzedane juz HISTORIA TRANSAKCJI OD KUPNA AUTA
Barteqtomarka Napisano 9 Czerwca 2023 Autor Napisano 9 Czerwca 2023 chciałbym jeszcze dodać że gracz ignoruje moje wiadomości na discordzie pomimo jego aktywności, oraz w grze udaje głupiego że on o niczym nie wie
Herwi Napisano 10 Czerwca 2023 Napisano 10 Czerwca 2023 Konwersacja na discordzie nie może zostać uznana jako dowód w sprawie. Jaką mamy pewność, że jest to gracz, którego dotyczy skarga? Masz może dowody w postaci screenów in-game z rozmowy między Wami? 1
Barteqtomarka Napisano 10 Czerwca 2023 Autor Napisano 10 Czerwca 2023 25 minut temu, Herwi napisał: Konwersacja na discordzie nie może zostać uznana jako dowód w sprawie. Jaką mamy pewność, że jest to gracz, którego dotyczy skarga? Masz może dowody w postaci screenów in-game z rozmowy między Wami? między innymi ss tutaj. Wysłał zdjęcie gdzie widać jego nick 3
Barteqtomarka Napisano 10 Czerwca 2023 Autor Napisano 10 Czerwca 2023 26 minut temu, Herwi napisał: Konwersacja na discordzie nie może zostać uznana jako dowód w sprawie. Jaką mamy pewność, że jest to gracz, którego dotyczy skarga? Masz może dowody w postaci screenów in-game z rozmowy między Wami? na dodatek gracz ignoruje wiadomości które do niego wysyłam... A raczej bym nie kupił auta od niego gdybym on to nie on co nie? 2
PJOTER2003 Napisano 16 Czerwca 2023 Napisano 16 Czerwca 2023 To ile gracz wydał na dany samochód nie jest wyznacznikiem tego ile będzie tam demontażu, na żadnym ze screen'ów nie widzę informacji o kwocie demontażu podanej przez gracza od którego kupiłeś samochód, to że nie znałeś kwoty demontażu części jest twoim niedopatrzeniem, mogłeś poprosić o screenshot z giełdy i nie byłoby żadnego problemu. Skargę dorzucam i temat zamykam. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi