ZaacKo Napisano 6 Maja 2019 Napisano 6 Maja 2019 Nick: ZaacKo Nick osoby nakładającej kare: Herwi Powód nałożenia kary: Planowanie oszustwa Krótki opis sytuacji: Rozmawiałem sobie z innym graczem o scamowaniu innych graczy tylko dla umilenia sobie czasu (fajnie sie rozmawiało), po zakonczeniu rozmowy dostałem bana na 60dni. Czy to troszke nie zbyt dużo jak na to że nawet nikogo nie oscamowałem? Dowody: Nie ma Coś od siebie: Chciałbym sobie jeszcze jednak troche pograć, no i licze na zmiejszenie tej kary albo całkowite jej usunięcie ponieważ myśle że 60dni to troche przesada.
Rekomendowane odpowiedzi