Skocz do zawartości

skarga na xFreshyx


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: około tydzien temu miedzy 15-15:30

Nick oskarżającego: DZIQ

Nick oskarżonego: xFreshyx

Powód napisania skargi:fałszywe informacje dotyczące sprzedaży samochodu (nie prawidłowy silnik, brak tuningu ktory był w ofercie w radiu). Kupiłem auto za 14k kiedy było ono warte 8k

 

  • Haha 1
Napisano

Jeśli SMSy się nie usuwają wyśle dzisiaj dokładną datę  

Napisano

To było między 15 a 15:10  26 kwietnia

  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

@DZIQ podaj ID auta i jakieś dokładniejsze opisy sytuacji.

Napisano

Dobra, trudno się mówi. Już nie pamiętam ID auta. Sprzedałem je

Napisano (edytowane)
W dniu 19.06.2019 o 14:22, Deebil napisał:

XDD

 

Jeśli nie masz nic konkretnego do dodania w tej sprawie to nie komentuj.

W dniu 19.06.2019 o 13:27, CyganK napisał:

XD

 

Jeśli nie masz nic konkretnego do dodania w tej sprawie to nie komentuj.



Skoro skarga została wycofana, zamykam i odrzucam.

Edytowane przez Payro
  • Payro zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...