DZIQ Napisano 6 Maja 2019 Napisano 6 Maja 2019 Data i godzina zdarzenia: około tydzien temu miedzy 15-15:30 Nick oskarżającego: DZIQ Nick oskarżonego: xFreshyx Powód napisania skargi:fałszywe informacje dotyczące sprzedaży samochodu (nie prawidłowy silnik, brak tuningu ktory był w ofercie w radiu). Kupiłem auto za 14k kiedy było ono warte 8k 1
DZIQ Napisano 7 Maja 2019 Autor Napisano 7 Maja 2019 Jeśli SMSy się nie usuwają wyśle dzisiaj dokładną datę
Developer/owner proklin Napisano 12 Czerwca 2019 Developer/owner Napisano 12 Czerwca 2019 @DZIQ podaj ID auta i jakieś dokładniejsze opisy sytuacji.
DZIQ Napisano 18 Czerwca 2019 Autor Napisano 18 Czerwca 2019 Dobra, trudno się mówi. Już nie pamiętam ID auta. Sprzedałem je
Payro Napisano 20 Czerwca 2019 Napisano 20 Czerwca 2019 (edytowane) W dniu 19.06.2019 o 14:22, Deebil napisał: XDD Jeśli nie masz nic konkretnego do dodania w tej sprawie to nie komentuj. W dniu 19.06.2019 o 13:27, CyganK napisał: XD Jeśli nie masz nic konkretnego do dodania w tej sprawie to nie komentuj. Skoro skarga została wycofana, zamykam i odrzucam. Edytowane 20 Czerwca 2019 przez Payro
Rekomendowane odpowiedzi