Pandomb Napisano 26 Maja 2023 Napisano 26 Maja 2023 Data i godzina zdarzenia: 27.05.2023 Nick oskarżającego: Pandomb Nick oskarżonego: L4Z4R3K Powód napisania skargi: Pobranie opłaty za naprawę auta i nie wykonanie usługi. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 2
L4Z4R3K Napisano 26 Maja 2023 Napisano 26 Maja 2023 Stary, to może dopisz kto nie zaciągnął ręcznego i że cię wypchali. Pisz skargę na osobę która cię wypchała, nie na mnie 2
Pandomb Napisano 27 Maja 2023 Autor Napisano 27 Maja 2023 Otrzymałeś pieniądze na naprawę, naprawy nie wykonałeś. 1
L4Z4R3K Napisano 27 Maja 2023 Napisano 27 Maja 2023 14 godzin temu, Pandomb napisał: Otrzymałeś pieniądze na naprawę, naprawy nie wykonałeś. Stary, ale jak kupie części i ty wyjedziesz i wjedziesz to te części znikają A ja za to że wyjechałeś nie będę płacił
Pandomb Napisano 28 Maja 2023 Autor Napisano 28 Maja 2023 9 godzin temu, L4Z4R3K napisał: Stary, ale jak kupie części i ty wyjedziesz i wjedziesz to te części znikają A ja za to że wyjechałeś nie będę płacił Poproszę dowód na to, że kupiłeś te części. 1
kgoryl Napisano 28 Maja 2023 Napisano 28 Maja 2023 @PandombProszę cię o udowodnienie, że @L4Z4R3Knie dopełnił swoich obowiązków jako mechanik nie naprawiając pojazdu po pobraniu opłaty. Aktualny materiał dowodowy w postaci tylko zrzutu ekranu z aplikacji finansów nie jest wystarczający, aby móc jednogłośnie stwierdzić, że oskarżony gracz dopuścił się tego czynu. 1
Pandomb Napisano 28 Maja 2023 Autor Napisano 28 Maja 2023 50 minut temu, kgoryl napisał: @PandombProszę cię o udowodnienie, że @L4Z4R3Knie dopełnił swoich obowiązków jako mechanik nie naprawiając pojazdu po pobraniu opłaty. Aktualny materiał dowodowy w postaci tylko zrzutu ekranu z aplikacji finansów nie jest wystarczający, aby móc jednogłośnie stwierdzić, że oskarżony gracz dopuścił się tego czynu. W swoich wiadomościach w tym wątku sam do tego przyznał.
kgoryl Napisano 29 Maja 2023 Napisano 29 Maja 2023 W takim razie zgodnie z regulaminem działu skargę zamykam i przenosze do archiwum. W dniu 28.06.2019 o 13:32, Proklin napisał: Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp.
Rekomendowane odpowiedzi