Skocz do zawartości

Celowe samobójstwo podczas pościgu


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: _Kubi__

Nick osoby nakładającej kare: Stasiowe

Powód nałożenia kary: ucieczka z serwera podczas pościgu

Opis sytuacji: Miałem pościg jechałem motorem, chciałem wjechać w góry na vinewood a ześlizgnąłem się na budynek o który się zabiłem. Gdy zginąłem napisałe na globalnym że wjechałem w ścianę ale dostałem bana

Dowody:

Coś od siebie: Chciałbym przeprosić i nie było to celowe a że miałem mało hp to zginałem, jak by się udąło zdjąć bana to można wznowic pościg z tego samego miejsca i tym samym pojazdem w takim samym stanie jakim był.

Dziękuje pozdrawiam.

 

  • Junior Administrator
Napisano

Jeśli zginąłeś i masz chęci do dalszego pościgu, to piszesz oznaczając @LSPD na czacie globalnym, bądź serwerowym discordzie. 

W Twojej wiadomości "wjechałem w ściane" nie było nic, co oznaczało chęci do dalszego pościgu. 

Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum. 

  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...