_Kubi__ Napisano 14 Maja 2023 Napisano 14 Maja 2023 Nick: _Kubi__ Nick osoby nakładającej kare: Stasiowe Powód nałożenia kary: ucieczka z serwera podczas pościgu Opis sytuacji: Miałem pościg jechałem motorem, chciałem wjechać w góry na vinewood a ześlizgnąłem się na budynek o który się zabiłem. Gdy zginąłem napisałe na globalnym że wjechałem w ścianę ale dostałem bana Dowody: Coś od siebie: Chciałbym przeprosić i nie było to celowe a że miałem mało hp to zginałem, jak by się udąło zdjąć bana to można wznowic pościg z tego samego miejsca i tym samym pojazdem w takim samym stanie jakim był. Dziękuje pozdrawiam.
Junior Administrator Stasiowee Napisano 14 Maja 2023 Junior Administrator Napisano 14 Maja 2023 Jeśli zginąłeś i masz chęci do dalszego pościgu, to piszesz oznaczając @LSPD na czacie globalnym, bądź serwerowym discordzie. W Twojej wiadomości "wjechałem w ściane" nie było nic, co oznaczało chęci do dalszego pościgu. Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi