Skocz do zawartości

Skarga na Panterke


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia:10:15 05.05.2023

Nick oskarżającego: Barteqtomarka

Nick oskarżonego: Panterka

Powód napisania skargi: Toksycznośc na VC jak i czacie lokalnym. Odmowa naprawy auta

Dowody w postaci logów lub screenshotów:image.png.dc97ec46eb66d5b5ef8b8f3cd531865b.png

 

  • Haha 1
  • Jestem za 1
Napisano

zacytowałem ciebie  I NADAL PODTRZYMUJE TO CO POWIEDZIAŁEM I TO ŻE CIE NIE NAPRAWIE PŁACZKU 😘
 

  1. Sebkoo_2714.02.2023 14:46

    a jaka masz nazwe na serwie?
     
     
     
     
  2. 21544a627c8d950fdd073a25adb397f4.webp?si

    Barteqk14.02.2023 15:13

    Barteqtomarka
     
     
     
     
  3. f915b385bb1dea6cdab24e30b64291a5.webp?si

    Sebkoo_2714.02.2023 15:18

    a xd
     
     
     
     
  4. [15:18]
    to nawet bym ci nie sprzedal
     
     
     
     
  5. 21544a627c8d950fdd073a25adb397f4.webp?si

    Barteqk14.02.2023 15:30

    Aha, to spierdalaj
Napisano

jesteś mechanikiem więc twoim obowiązkiem jest naprawić każdego jak jesteś w pracy

  • Haha 2
Napisano

Jeśli szef mi powie że ten klient ma zakaz wstępu to ma zakaz,  więc jeżeli powiedziałem ci że cię nie naprawie to nie będę naprawiał. ROZUMIESZ? CZY CI TO NA CZOLE WYPISAĆ? 

Napisano

Masz obowiązek naprawić każdego kto podjedzie. Nie udawaj teraz kogoś mądrego. Rangą wyższa się tobą zajmie 

  • Haha 1
Napisano

Po za tym mówię teraz o twoich obowiązkach podczas pracy na mechaniku.

Napisano

MOGE CI PODESLAC PAMPERSA JESLI CHCESZ. TO TYLE ODE MNIE BO Z TOBA NIE DA SIE NORMALNIE XD

Napisano

Też chciałbym zaznaczyć że osoby które są afk na stanowisku (nie wypełniają swoich obowiązków) są wyrzucane z serwera. Twoje zachowanie też może zostać wzięte jako podobne do akf

Napisano (edytowane)
6 minut temu, Panterka napisał:

MOGE CI PODESLAC PAMPERSA JESLI CHCESZ. TO TYLE ODE MNIE BO Z TOBA NIE DA SIE NORMALNIE XD

Twoim jedynym argumentem teraz jest to żebym nie płakał. Zgrywasz pseudo kozaka co ci kiedyś ktoś  wypomniał w skardze. Tak samo kiedyś skargę dałem na ciebie bo ciągle mi w stacje benzynową gdy ja tankowałem. Po tamtej skardze mnie od 60 wyzywałeś na mechaniku bo utrudniałeś mi grę.

Edytowane przez Barteqtomarka
Napisano

CO MA AFK DO TEGO ZE CIE NIE NAPRAWIE 😛 DOBRA IDE STAD BO SZKODA MI CZASU NA CIEBIE. JA WIEM ZE CEIZKO ZORZUMIEC 

Napisano
1 minutę temu, Barteqtomarka napisał:

Twoim jedynym argumentem teraz jest to żebym nie płakał. Zgrywasz pseudo kozaka co ci kiedyś ktoś  wypomniał w skardze. Tak samo kiedyś skargę dałem na ciebie bo ciągle mi w stacje benzynową gdy ja tankowałem. 

2 RAZY TO ZROBILEM XD A SIE FAKTYCZNIE SIE SPLAKALES   WIEC POWINIENES SIE NAZYWAC PLAKUS
LUBIE BYC KOZAKIEM SKORO KTOS TAK TWIERDZI TO NIM JESTEM PRAWDA? COS JESZCZE MASZ DO NAPISANIA?

Napisano
1 minutę temu, Panterka napisał:

2 RAZY TO ZROBILEM XD A SIE FAKTYCZNIE SIE SPLAKALES   WIEC POWINIENES SIE NAZYWAC PLAKUS
LUBIE BYC KOZAKIEM SKORO KTOS TAK TWIERDZI TO NIM JESTEM PRAWDA? COS JESZCZE MASZ DO NAPISANIA?

Nie nazwał cię kozakiem tylko PSEUDO kozakiem. 

  • Junior Administrator
Napisano

@Panterka zostanie ukarany za Toksyczność

  • Thanks 1
  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...