Barteqtomarka Napisano 5 Maja 2023 Napisano 5 Maja 2023 Data i godzina zdarzenia:10:15 05.05.2023 Nick oskarżającego: Barteqtomarka Nick oskarżonego: Panterka Powód napisania skargi: Toksycznośc na VC jak i czacie lokalnym. Odmowa naprawy auta Dowody w postaci logów lub screenshotów: 2023-05-05 10-16-04.mp4 1 1
Panterka Napisano 5 Maja 2023 Napisano 5 Maja 2023 zacytowałem ciebie I NADAL PODTRZYMUJE TO CO POWIEDZIAŁEM I TO ŻE CIE NIE NAPRAWIE PŁACZKU 😘 Sebkoo_27 — 14.02.2023 14:46 a jaka masz nazwe na serwie? Barteqk — 14.02.2023 15:13 Barteqtomarka Sebkoo_27 — 14.02.2023 15:18 a xd [15:18] to nawet bym ci nie sprzedal Barteqk — 14.02.2023 15:30 Aha, to spierdalaj
Barteqtomarka Napisano 5 Maja 2023 Autor Napisano 5 Maja 2023 jesteś mechanikiem więc twoim obowiązkiem jest naprawić każdego jak jesteś w pracy 2
Panterka Napisano 5 Maja 2023 Napisano 5 Maja 2023 Jeśli szef mi powie że ten klient ma zakaz wstępu to ma zakaz, więc jeżeli powiedziałem ci że cię nie naprawie to nie będę naprawiał. ROZUMIESZ? CZY CI TO NA CZOLE WYPISAĆ?
Barteqtomarka Napisano 5 Maja 2023 Autor Napisano 5 Maja 2023 Masz obowiązek naprawić każdego kto podjedzie. Nie udawaj teraz kogoś mądrego. Rangą wyższa się tobą zajmie 1
Barteqtomarka Napisano 5 Maja 2023 Autor Napisano 5 Maja 2023 Po za tym mówię teraz o twoich obowiązkach podczas pracy na mechaniku.
Panterka Napisano 5 Maja 2023 Napisano 5 Maja 2023 MOGE CI PODESLAC PAMPERSA JESLI CHCESZ. TO TYLE ODE MNIE BO Z TOBA NIE DA SIE NORMALNIE XD
Barteqtomarka Napisano 5 Maja 2023 Autor Napisano 5 Maja 2023 Też chciałbym zaznaczyć że osoby które są afk na stanowisku (nie wypełniają swoich obowiązków) są wyrzucane z serwera. Twoje zachowanie też może zostać wzięte jako podobne do akf
Barteqtomarka Napisano 5 Maja 2023 Autor Napisano 5 Maja 2023 (edytowane) 6 minut temu, Panterka napisał: MOGE CI PODESLAC PAMPERSA JESLI CHCESZ. TO TYLE ODE MNIE BO Z TOBA NIE DA SIE NORMALNIE XD Twoim jedynym argumentem teraz jest to żebym nie płakał. Zgrywasz pseudo kozaka co ci kiedyś ktoś wypomniał w skardze. Tak samo kiedyś skargę dałem na ciebie bo ciągle mi w stacje benzynową gdy ja tankowałem. Po tamtej skardze mnie od 60 wyzywałeś na mechaniku bo utrudniałeś mi grę. Edytowane 5 Maja 2023 przez Barteqtomarka
Panterka Napisano 5 Maja 2023 Napisano 5 Maja 2023 CO MA AFK DO TEGO ZE CIE NIE NAPRAWIE 😛 DOBRA IDE STAD BO SZKODA MI CZASU NA CIEBIE. JA WIEM ZE CEIZKO ZORZUMIEC
Panterka Napisano 5 Maja 2023 Napisano 5 Maja 2023 1 minutę temu, Barteqtomarka napisał: Twoim jedynym argumentem teraz jest to żebym nie płakał. Zgrywasz pseudo kozaka co ci kiedyś ktoś wypomniał w skardze. Tak samo kiedyś skargę dałem na ciebie bo ciągle mi w stacje benzynową gdy ja tankowałem. 2 RAZY TO ZROBILEM XD A SIE FAKTYCZNIE SIE SPLAKALES WIEC POWINIENES SIE NAZYWAC PLAKUS LUBIE BYC KOZAKIEM SKORO KTOS TAK TWIERDZI TO NIM JESTEM PRAWDA? COS JESZCZE MASZ DO NAPISANIA?
Barteqtomarka Napisano 5 Maja 2023 Autor Napisano 5 Maja 2023 1 minutę temu, Panterka napisał: 2 RAZY TO ZROBILEM XD A SIE FAKTYCZNIE SIE SPLAKALES WIEC POWINIENES SIE NAZYWAC PLAKUS LUBIE BYC KOZAKIEM SKORO KTOS TAK TWIERDZI TO NIM JESTEM PRAWDA? COS JESZCZE MASZ DO NAPISANIA? Nie nazwał cię kozakiem tylko PSEUDO kozakiem.
Junior Administrator Stasiowee Napisano 8 Maja 2023 Junior Administrator Napisano 8 Maja 2023 @Panterka zostanie ukarany za Toksyczność. 1
Rekomendowane odpowiedzi