Skocz do zawartości

Skarga na ForestFishy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 01.05.2023 - 14:38

Nick oskarżającego: Imper

Nick oskarżonego: ForestFishy

Powód napisania skargi: Gracz celowo wjechał swoim autem na czołówkę, po czym odrodziłem się z nim w jednym miejscu, napisałem graczowi, że wysyłam nagranie dalej, zaczął mnie po tym wyzywać, wszystko widać na niżej dołączonym wideo oraz screenshocie z czatu. Podczas pisania skargi na gracza, podjechał do mnie i zaczął mnie obrażać. Pozdrawiam i liczę na ukaranie gracza.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

Wideo celowego taranu:

1. 

Wyzwiska na czacie: 

1. https://imgur.com/a/zrikQdJ

2. https://imgur.com/a/yahClSi

Edytowane przez Imper
Napisano

Zgodnie z regulaminem działu @Imper proszę cię o załączenie pełnego zrzutu ekranu ukazującego wyzwiska.
 

W dniu 3.11.2022 o 10:32, Beezy napisał:

Gracz ma obowiązek dołączania screenshotów ukazujących pełny ekran gry. Administracja nie będzie brała pod uwagę częściowych wycinków z czatu itp.

Napisano

Gracz @ForestFishyzostanie ukarany za Jazdę pod prąd kat. B oraz toksyczność. 
Skargę zamykam i przenoszę do archiwum. 

  • kgoryl zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...