MisiekMikke Napisano 29 Kwietnia 2023 Napisano 29 Kwietnia 2023 Nick: MisiekMikke Nick osoby nakładającej kare: Wirlus jak był Powód nałożenia kary: niby handel majątkiem Krótki opis sytuacji: kupiłem od kogoś tam nie pamiętam od kogo dokładnie już xa i dostałem bana za handel majatkiem Dowody: nie posiadam bo to dawno było Coś od siebie: Chciałbym dostać ub i wrócić na serwer. 2 1
Administrator NyKo Napisano 29 Kwietnia 2023 Administrator Napisano 29 Kwietnia 2023 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: -wipe konta -status OSZUST na trzy miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy -blokada handlu na trzy miesiące -prace społeczne 100k na kurierze przez trzy miesiące System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji). Jeśli akceptujesz warunki odpowiedz w tym temacie. 1
PJOTER2003 Napisano 16 Czerwca 2023 Napisano 16 Czerwca 2023 Brak zainteresowania tematem. Skargę odrzucam i temat zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi