Skocz do zawartości

Apelacja Pandomb ban na discord.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Pandomb #4271

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Toksyczne zachowanie na dc

Krótki opis sytuacji: Wypowiedzi nie zgodne z obowiązującymi zasadami serwera.

Dowody: Brak z powodu zbanowania, co prowadzi do niemożności wglądu i zrobienia ss.

Coś od siebie: "Zbrodnia popełniona w afekcie" - tak mógłbym określić to do czego doszło dzisiejszego ranka na serwerze. Zaszłości jakie mam wobec gracza, którego moje wypowiedzi dotyczyły doprowadziły do mylnego przekonania o słuszności mojego zachowania. Chciałbym wyrazić skruchę i prosić o kolejną szansę. Nadmienię ponadto, że dotychczas mój staż na serwerze był nie skalany nagannym zachowaniem, co jest doskonałym argumentem za tym, że już więcej sytuacje takowe nie zaistnieją. Na moją obronę, chciałbym dodać, iż nie otrzymałem ostrzeżenia, co w takiej sytuacji byłoby właściwym środkiem wychowawczym, natomiast permanentna banicja z serwera discord jest wyrokiem zbyt surowym i nieadekwatnym do popełnionego czynu. Liczę na rozpatrzenie mojej apelacji i niezależnie od podjętej decyzji o informację. 

 

Dziękuję za uwagę,

Pandomb

  • Administrator
Napisano

Otrzymujesz drugą szanse i jej nie zmarnuj.

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...