Skocz do zawartości

Skarga na gracza SwatOP, Ol3kq, PiONeeR


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 23.04.2023 około godziny 1 w nocy

Nick oskarżającego: Dexteryep

Nick oskarżonego: SwatOP, Ol3kq, PiONeeR

Powód napisania skargi: Celowe prowokacje LSPD, Utrudnianie rozgrywki, Celowe taranowanie, na załączonych klipach widać jak gracz SwatOP razem z swoimi kolegami celowo utrudnia nam grę poprzez spychanie radiowozu, przejeżdżanie po nim i wiele innych.

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

 

 

  • Haha 6
  • Sad 2
  • Jestem za 5
  • Jestem przeciw 1
  • Junior Administrator
Napisano

Po obejrzeniu nagrań wyciągam wnioski: 

@SwatOP zostanie ukarany za taranowanie, odwalanie pojazdem, prowokacja LSPD oraz utrudnianie gry.
@Ol3Kq zostanie ukarany za taranowanie, prowokacja LSPD.
@PiONeeR zostanie ukarany za taranowanie, prowokacja LSPD

Skarge zamykam i przenosze do archiwum.

  • Like 1
  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...