Skocz do zawartości

Ban dla Radek30k od Stasioweee


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Radek30k

Nick osoby nakładającej kare: Stasiowee.

Powód nałożenia kary: Loganie przed pościgiem

Krótki opis sytuacji: usicekałem pd i w momenicie kiedy im uciekłem miałem crasha

Dowody: można zobaczyć w logach że miałem jescze potem tak kilka razy 

Coś od siebie: mam problemy z internetem ale to nie powód do bana

  • Junior Administrator
Napisano

Powodem, za który wystawiliśmy za Tobą list gończy jest "celowe samobójstwo". Specjalnie nurkowałeś w dół, żeby się zabić i żebyśmy Ciebie nie aresztowali. 
Dodatkowo, gdy inny funkcjonariusz po Twoim utopieniu, zobaczył Cię na spawnie mirror, to nagle uciekłeś z serwera. 
Nie dostawałeś crashy, a celowo popełniałeś samobójstwo. 

Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...