Radek30k Napisano 16 Kwietnia 2023 Napisano 16 Kwietnia 2023 Nick: Radek30k Nick osoby nakładającej kare: Stasiowee. Powód nałożenia kary: Loganie przed pościgiem Krótki opis sytuacji: usicekałem pd i w momenicie kiedy im uciekłem miałem crasha Dowody: można zobaczyć w logach że miałem jescze potem tak kilka razy Coś od siebie: mam problemy z internetem ale to nie powód do bana
Junior Administrator Stasiowee Napisano 16 Kwietnia 2023 Junior Administrator Napisano 16 Kwietnia 2023 Powodem, za który wystawiliśmy za Tobą list gończy jest "celowe samobójstwo". Specjalnie nurkowałeś w dół, żeby się zabić i żebyśmy Ciebie nie aresztowali. Dodatkowo, gdy inny funkcjonariusz po Twoim utopieniu, zobaczył Cię na spawnie mirror, to nagle uciekłeś z serwera. Nie dostawałeś crashy, a celowo popełniałeś samobójstwo. Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi