Guziol542 Napisano 6 Maja 2019 Napisano 6 Maja 2019 Od tego nie jest ten dział. Pozbieraj informacje na serwerze albo wystaw na licytacje w odpowiednim dziale.
Wars Napisano 23 Czerwca 2019 Napisano 23 Czerwca 2019 (edytowane) Myślałem że to mój nick jest dziwny Dokładnie zły dział w społeczność jest reklama komisu który posiada cennik na swojej stronie,możesz zasugerować się ich cenami. Edytowane 23 Czerwca 2019 przez Wars
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu braku aktywności tematu. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi