YankesS Napisano 30 Marca 2023 Napisano 30 Marca 2023 Nick: YankesS Nick osoby nakładającej kare: Kamilosław Powód nałożenia kary: Obraza administracij Krótki opis sytuacji: Dostałem bana za wyzywanie administracij po przemysleniu bylo to glupie Dowody: BRAK Coś od siebie: Przemyslałem swoje zachowanie te wszystkie kary to głupota z mojej storny chciałbym przeprosić wszystkich ktorych wyzywalem/taranowalem byla ta głupota Mam nadzieje ze moja apelacja zostanie przyjeta 1 1
Rekomendowane odpowiedzi