Skocz do zawartości

Prosba o ub na dc


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Lifi#0171

Nick osoby nakładającej kare: chyba Proklin 

Powód nałożenia kary: Napisalem, ze smieszny serwer

Krótki opis sytuacji: Napisalem, ze smieszny serwer i wtedy Proklin dal bana nwm czemu, chyba wstal lewa noga

Dowody: -

Coś od siebie: Bardzo mi z tym zle pls ub

  • Haha 1
Napisano

Z racji, że Twój ban został nałożony 2 lata temu, zostaniesz odbanowany. Mam nadzieję, że nie będziesz już udzielał się w ten sposób.

  • Like 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...